küçükçekmece yeşilova tesisatçı

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı olarak robotla tıkanıklık açma , kırmadan su kaçağı bulma ve makineli petek temizleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Zararsız asitli olmayan ilaçla petek temizliği yapan firmayız. Cihazla peteğin içini temizlemek tortu ve kireç ile kaplı ve sıcak suyu engelleyen peteğin zemin , merkezi ısıtma tesisatının daha sıcak hale getirilmesi anlamına gelecektir. Kombiye , havlupana bağlanan makinemize temizleme işleminin belli aşamasında petek sayısı , kirlilik seviyesine uygun sıvı ilaç eklemekte ve basınçlı halde peteklere göndermekteyiz. Tüm maddeler itinalı olarak temizlenmekte ve suyun hareketi ile kırmadan , sökülmeden petek bakımı yapan makinemizde ki filtre kısmında kalmaktadır. Peteğin sıcaklığını arttıran petek temizleme işlemlerini mutlaka önermekteyiz.

Yeşilova Su Kaçağı Tespiti

Yeşilova tesisatçı patlayan su borusunda kırmadan tamir yapan servistir. Girişteki su vanasını kapatın ve bizden randevu alın. Damlayan su tesisata zarar verebilir ve buna bir nebze engel olursunuz.Demir su borularının delinmesi ve plastik borulardan patlama anında kaynak yerinden su çıkması daha yaygındır. Her iki ihtimal içinde tesisatınıza ait borularda cihazla basıncına bakar ve gerçekten sızıntının sizin dairenizden olup olmadığını bulabiliriz. Sizden kaynaklı değilse farklı şüpheli dairelerde aynı çalışmayı yaparız. Su kaçağı tespiti işlemleri için pek çok farklı cihazlarımız vardır ve zemin dinlemesi yaparak sızıntı yerini bulup , matkap ile kırılarak onarım yapılabilir. Yapılacak basınç test sonuçlarına göre ise bu işleme gerek kalmadan kapatıcı ilaç eklemesi ile sızıntı deliğinin durdurulması da mümkündür.

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı tıkalı gideri kamerayla keşfeden firmadır. Kanal içindeki yoğunluğun uzaklaştırılması , tesisat içinde tıkanma oluşturucu atıkların kamerayla görülmesi ile olabilmektedir. Bulanık ise su cihazımızda ki açıcı yayı kullanır ve temizledikten sonra görüntüleriz. Örneğin, duşakabin teknesindeki su gitmiyor, tıkandı ise süzgeç haznesindeki bölgeden yayı gönderir, tıkanıklık açma cihazının tesisattaki nesneleri hareket ettirmesini sağlarız. Uzaktaki hatlara kadar yayın ulaşabilmesi nedeniyle sorun büyümeden ve tadilat işi olmadan giderilebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ