üsküdar murat reis tesisatçı

Üsküdar Murat Reis tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı bulma , robotla gider açma ve petek temizleme servisleri vermekteyiz. Gider borularında oluşan sızıntıları kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek bulmaktayız. Su sızıntıları fayans altı , duvar , banyo küveti ve daha birçok yerde karşımıza çıkabilir. Böyle durumlarda kaçakları kendiniz çıplak gözle göremezsiniz. Bu tür kaçakları bulmak için genel olarak kameralı cihazlar kullanırız. Bu sayede tesisatın içerisine gönderilen kameralı robot kaçağın nerede olduğunu bizlere gösterecektir. Bu işlemleri büyük bir özenle ve profesyonellikle yapmaktayız.

Murat Reis Su Kaçağı Tespiti

Murat Reis tesisatçı koruyucu ilaçlarla petek temizliği servisi veren firmadır. Petekler kış aylarında çok çalıştığı için zaman zaman arıza verebilir duruma gelmektedir. Bu arızanın temel kaynağı ise kombi ve petek çok çalıştığı için içerisinde zamanla kireç , tortu ve pas gibi oluşumların meydana gelmesidir. Bu meydana gelen oluşumlar su geçişini önleyerek peteğin her yerine aynı ısının geçmemesine sebep olur. Kombinin filtresinin tıkanmasına da sebebiyet verir. Makineli cihazlarla peteğin içerisine yüksek basınçlı su vererek peteği temizler sonrasında petek koruma kimyasalları kaloriferin içerisine göndeririz. Koruyu ilaçlarda bir yıl boyunca peteklerin içerisinde böyle oluşumların tekrarlanmamasını sağlamaktadır.

Üsküdar Murat Reis tesisatçı gider açıcı cihazlarla tıkanıklık açma servisi vermektedir. Tıkanmalar genellikle borunun içerisine atılan atıklar yüzünden oluşur. Bu atıklar yüzünden lavabo ve tuvalette pis kokular meydana gelir. Bu yüzden de tıkanıklık açılana kadar tuvalet ve lavabonun kullanılması mümkün olmayacaktır. Tıkanıklık oluştuğu zaman direk açılması gerekmektedir. Doğal yöntemlerle açılan tıkanıklıklardan bahsetmiyoruz çünkü bu maddeler tıkanıklığı açsa bile kısa bir süre sonra tekrardan tıkanmanın meydana gelmesine engel olamayacaktır. Bu yüzden firmamızı arayarak robotla tıkanıklık açma hizmetini isteyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ