beykoz soğuksu tesisatçı

Beykoz Soğuksu tesisatçı olarak kameralı su arıza tespiti , ilaçlı petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Peteklerin içerisinde biriken atıkları koruyucu kimyasallar ile petek temizliği veren firmayız. Peteklerin içerisinde zamanla çamur , kireç ve tortu gibi yabancı maddeler oluşur. Bu oluşumlar peteğin içerisindeki suyun gideceği yerleri kısıtlayarak peteğin bütün bölümlerine aynı ısı geçişinin olmasına engel olur. Bu maddeleri petek temizleme ilaçları ve makineleri ile temizlemekteyiz. Böylece her tarafa aynı ısı geçişi olarak petekten istediğiniz verimi tam anlamıyla almış olacaksınız. Ay sonunda ise doğal gaz faturanızda ki kabarıklığın gitmiş olduğunu göreceksiniz.

Soğuksu Su Kaçağı Tespiti

Soğuksu tesisatçı taşan banyo giderini açan firmadır. Tıkanıklık açma işleminde taşan gider içerisine açıcı yay gönderilmesi ile başlanır. Yay atık noktalarına gelir ve cihazdaki dönüş hareketi ile parçalanır. Plastiğe hiçbir türlü zarar verilmez. Yay robot cihazdaki dönüş gücü haricinde ekibimizin daha derine yayı ilerletmesi nedeniyle en uzaktaki noktalara ulaşır kamera ile o noktaların temiz duruma geldiğine emin oluruz.

Beykoz Soğuksu tesisatçı atık su boru geçen yeri bulan firmadır. Lağım suyu kaçıran tuvaletin sızdıran giderini bulmak için su kaçağı tespiti kamerası ile gidere bakıp akıntı yerini ve nereye denk geldiğini net bir şekilde görebiliyoruz. Tadilat yapılmaz , tesisattan gidere giriş uygulanır , net şekilde aydınlatılır , sızdıran bölgenin etrafındaki kesici , delici yabancı cisim varsa gözlenir ve en doğru çözüm ile onarım aşamasına geçilir. Sizlerde profesyonel olarak kameralı tesisatçı ustalarımızdan yardım almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ