üsküdar fıstıkağacı tesisatçı

Üsküdar Fıstıkağacı tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı bulma , robotla tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği servisleri vermekteyiz. Petek çürümesini engelleyen servisiz. Peteğin içerisini koruyan bir sıvı vardır ve temizlemeden sonra temiz su ile beraber peteklere aktarılırken tüm alanı kaplar ve uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Getireceğimiz cihaz ile peteği ön yıkama yaparak açık duruma getirilen tüm petekler ile ilacın eklenmesine geçilir ve zorlu kireç, pas , tortu gibi maddeleri tamamen uzman petek temizliği servisimiz ile yok ederiz. İsteğe bağlı olarak kombinin filtre temizliğini de yapmaktayız. Genel bir kombi temizliği hizmeti vermemekteyiz.

Fıstıkağacı Su Kaçağı Tespiti

Fıstıkağacı tesisatçı atık su borusunu zararsız açan firmadır. İşçilik ve tesisat maliyetini düşürmek için hasarsız teknikler ile tıkanıklık açma yöntemleri kullanıyoruz. Kanaldaki tüm atık noktalarını görüntüleyebilecek kameramız vardır ve su bulanık ise atığa gelecek şekilde açıcı yayı göndeririz. Kanala göre çok daha küçük çapa ve döner halkalara sahip olmasının haricinde cihazın titreşim ve atığın hareket ettirici yönü ile nesneler kanaldan akıp gider. Tuvaletin , farklı gider kanallarının etrafı kirlenmez gönderilen sadece lağım suları değil atıklar da olup , kameralı inceleme sonucunda bunu teyit etmekteyiz.

Üsküdar Fıstıkağacı tesisatçı damlatan lavabo giderini onaran firmadır. Lavabo giderini onarmak için neresinde olduğuna bakmak gerekir. Her lavabonun dışında ve iç seramiğe gömülü pimaş bağlantılı tahliye borusu vardır. Bu nokta ve su kaçağı tespiti alanında pimaş borularında da rahatlıkla kullandığımız kameralı cihaz ile görüntüsünü alır , akıtan noktayı bulur ve neresinde ise ona yönelik çözüm üretiriz. Kırma dökme yaparak lavabo giderini tamir etme değil , kırmadan lavabo giderini onarma işlemleri için bize ulaşınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ