beykoz elmalı tesisatçı

Beykoz Elmalı tesisatçı olarak kırmadan tıkanıklık açma , robotla su kaçağı tespiti ve makineli kombi petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız mutfak tezgahından su akmasını onaran firmadır. Mutfağın seramiğinde kırılma, çatlama varsa gövdeden veya onu besleyen su borusundaki sızıntı görünebilir. Kameralı su kaçağı tespiti çekilecek macun ile kapatılması mümkün olsa da mutfak tesisatında su kaçağı tespiti işlemlerini cihazla taranarak yapılması ile sorunu ayrıca inceleriz. Su arıza tespiti bazı sızıntı türlerinde mutfak su borusu içine kapatıcı ilaç eklenerek sızıntının durdurulması işlemleri mümkün olabilir. En iyisi bizi arayarak hasarsız analiz eden cihazlarımızla sorunu araştıralım.

Elmalı Tesisat Firması

Elmalı tesisatçı olarak petek temizliği hizmetini makineli cihazlar ve petek temizleme ilaçları ile yapan firmayız. Bunlarla temizlik yapılmasının nedeni hiçbir peteğin sökülmeden , evde ve peteklerde hiçbir sorun çıkmadan petek temizleme işleminin hızlıca ve kolayca gerçekleşmesini sağlamaktır. Eski yöntemler kullanıldığında petekler sökülerek 30 – 60 dakika süren işlem 2 – 3 saatlere kadar çıkar ve fazladan hasar verirdi. Fazladan hasar ve maliyet çıkmasın diye her şeyi teknolojik cihazlarla donatmış bulunmaktayız.

Beykoz Elmalı tesisatçı lavabodan gitmeyen suyu açan firmadır. Lavabodan devamlı atık suları gelmesini tıkanıklık açma makinesi ile pimaş borusu içindeki yemek artıkları , saç , kıl gibi gibi nesnelerden tutun da arka plandaki duvarın içindeki ana gidere doğru olan hatlar dahil olmak üzere cihazla temizleyebiliriz. Kameralı ile küçük bir kontrolden sonra tıkanıklığın yok olduğundan emin olabiliriz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ