gümüşsuyu tesisatçı

Gümüşsuyu tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti , tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Gümüşsuyu su kaçağı tespiti sıvı kalorifer tesisatı kaçak durdurucu cihazlı firmadır. Kaloriferde suyun sızdığı düşünülerek, her peteğe kapatıcı ilaç kenarından ilave edilmez. Her petek ve komşularınızla olan duvar, zemin kısımları gerekirse termal kamera ile dıştan su kaçağı tespiti sistemi ile ıslaklık, nem, rutubetli duvar gibi bölgeler taranmaktadır. Ek olarak petek için basınç testi yapıp, su kaybını teyit eder ne kadar olduğunu anlarız. Petekteki su ile birlikte hareket edecek ve sızıntı noktasına gelmesi ile katı forma geçerek, kristalleşmesi sonucunda o noktayı tamamen kapatacak olan ilacın çalışma sonrasında tekrar basınç kontrolü ile gerçekten sızıntının durduğundan emin olmaktayız.

Gümüşsuyu Kameralı Tesisatçı

Beykoz Gümüşsuyu tesisatçı musluktan kirli su akması için tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Musluktan kahverengi su akıyor sorunlarında sıcak, soğuk su borusu dahil hepsi için su tesisat yıkama sıvıları kullanarak kirlenme durumlarını lehinize çevirebiliriz. Filtreyi, su borusunu, vanayı tıkayan kireç, pas maddelerini tesisattan zararsız bir şekilde almak için sisteme aktarılacak asidik olmayan yıkama sıvısı ve makineyle kontrolünü yaparak tahliye edilmesi ve daha temiz su tüketilmesi işlemlerini garantili olarak uyguluyoruz.

Gümüşsuyu tesisatçı firması olarak peteğin içerisinde bulunan yabancı maddeleri makineli cihazlar sayesinde petek temizleme hizmeti veren servisiz. Peteğin altına çökmüş kireç ve pas bir süre sonra peteğin orta ve üst taraflarının ısınmamasına neden olur. Robot cihazımızı peteğe bağlayarak peteğe verdiğimiz ilaçlı basınçlı su sayesinde peteği hızlı ve kolay bir şekilde temizleyerek petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz kombi petek bakımı hizmeti 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ