ümraniye cemil meriç tesisatçı

Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı firmamız tıkalı pimaş açma , tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmetleri vermektedir. Kameralı tesisatçı firmamız tıkanan lavabo açıcı servistir. Lavaboya dökülen saç, kıl, yemek artığı gibi oluşumlar plastik gideri daraltır, geçiş ihtimalini azaltır ve tıkanma açma bu nedenle olur. Robotla tıkanıklık açma bazen tesisatta çökme de buna neden olabilir ve neyin olduğunu anlamak için tesisata kamera takıp, atıkları görüp ardından tıkanıklık açma cihazındaki aparat ile temizlenmesi için ileri yönlü aktarım veya geri çekilmesini sağlarız. Pek çok fonksiyon mevcuttur ve tüm nesneleri olduğu gibi temizleyebiliriz. Tuvalet açma üstelik hasar vermeden bunu uygulamaktayız.

Cemil Meriç Tesisatçıları

Cemil Meriç tesisatçı musluk su akıtmasını onaran firmadır. Musluğum su akıtıyor diyorsanız musluğun bazı parçaları arızalı durumda olabilir. Değişim yaparak test edebiliriz. Bazen musluk gövdesinden akan su lavabo taşından görünür alta damla yapabilir. O noktayı da farklı yöntemler kullanarak durdurabiliriz. Musluk lavabo giderinde su kaçağı tespiti çalışmasında gidere kamera takılarak sızıntının görüntülenme işlemi sorununu durdurabiliriz. Yani Çözüm Merkezi su tesisat tamircisi ile her zaman kesin ve garantili sonuçlar alabilirsiniz Yapmış olunan musluk tamirleri , kameralı su kaçağı bulma ve onarım işlemleri 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Bu işlemler yapıldıktan sonra tekrar bir arıza durumu meydana gelirse ücretsiz olarak hizmet verip sizleri mağdur etmemeyi amaçlamaktayız.

Ümraniye Cemil Meriç tesisatçı kireç önleyici ilaç kullanan petek temizliği servisidir. Kapalı devre ısıtma tesisatındaki kireci yıkayarak almak için kimyasal radyatör temizleme sıvısı kullanarak makinemizde ki filtre bölümüne gelmesini sağlıyoruz. Petek, havlupan, kombi, yerden ısıtmalı petek içini temizlemek için salınacak solüsyonun yıkadığı tüm alanlardaki birikintilerinin basınçlı su motoru ile devir daim sırasında alınarak tüm petek içine eşit miktarda suyun geçmesini sağlıyor, hava bırakmıyoruz. Ayrıca kireç önleyici ilaç hizmetlerimiz de mevcut olup, tesisatın verimli ısınması için ortalama bir, iki sene boyunca randıman almanızı sağlıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ