ümraniye elmalıkent tesisatçı

Ümraniye Elmalıkent tesisatçı olarak kameralı su arıza tespiti , tıkalı boru görüntüleme ve kombi petek bakımı işlemleri yapmaktayız. Çözüm Tesisat firmamız su sayacı arızası, sürekli dönmesini çözen firmadır. Sayaç arızası varsa veya tesisatta sızıntı oluşmuş ise su kaçağı tespiti ekibimize ulaşınız. Sayacı kontrol eder arıza yoksa basınç makinesi ile araştırmasını yapar, sızıntı belirtileri bulursak eğer patlak mı, normal sızıntı mı onu anlar ve duruma göre katınıza ulaşarak ses aygıtı ile sızıntı yerini bulabiliriz. Özel dedektör ile ses gürültülerinin geldiği konumu patlak yapan su boruları dahil hepsi için bulabilirken, özel su sızıntısı, kaçağı kapatıcı ilaç ile kırmadan tamirat da yapılması mümkündür.

Elmalıkent Robotlu Tesisatçı

Elmalıkent tesisatçı açma cihazlı tıkanıklık açma tesisatçısıdır. Gider tıkalı olduğunda pimaş yıkama yapılarak temiz duruma getirilmesi mümkündür. Su veya cihazımızda ki yay sistemleri ile uygulanabilir. Giderin temizlenmesi kanala takılacak kamera ile atığın nerede durduğu veya gider borusunda çöküntü mü var gibi soru işaretlerini yani tesisat arızalarını araştırmak ile başlar. Ardından gider tıkanıklığı açma robot makinemizin ucuna yay takılır veya yaysız da kullanılabilir. Süzgeç içinden pimaşa ve oradan da adım adım atık noktasına ulaştırılarak ne kadar nesne varsa sürüklenir ve ilerletilir. Buna ek olarak tıkanan gideri açmak için su püskürtme başlığını kullanarak kanalın içi bir güzel yıkanabilir ve lağım borularına nesnelerin geçmesi sağlanır.

Ümraniye Elmalıkent tesisatçı kombi petek temizliği cihazlı firmasıdır. Kombi peteklere sıcak su göndermiyor, petekleri ısıtmıyor, peteklerin üstü ısınıp altı ısınmıyor gibi sorunlar her zaman destek sunmaktayız. Kombi arıza giderme, bakım onarım işlemleri dahil bize her zaman ulaşabilirsiniz. Her türlü petek ısınmama sorununu petek temizleme ilaçları ve petek temizleme makineleri ile yapar, ısınmayan petekleri eskisinden daha iyi ısıtacak şekilde sizlere sunarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ