sultangazi ismetpaşa tesisatçı

Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma , tıkalı boru görüntüleme ve makineli petek temizliği işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Su kaçıran peteği onaran firmadır. Peteğin su kaçırmasının nedeni paslanma olabilir ve petek temizliği yapılmazsa zamanla korozyon oluşabilir ve kolektörde bakır oksitte bir benzeridir. Ekibimiz su kaçıran peteğe kapatıcı ilaç ekleyebilir fakat paslanma durumunu incelememiz ve ekibimizin size bilgi vermesi gerekir. Peteğin içini temizleyen makine, ilaç ise petek kenarındaki giriş haznesinden, kombi tesisatı gibi alanlardan hortum ile sağlanır ve basınçlı ilaçlı su ile yıkanmasına geçilir. Petek içindeki su kanalları olduğu gibi açılır ve pislikler cihazımızda birikirken, daha sıcak konuma gelecek petekler ile rahat bir kış mevsimi geçirebilirsiniz.

İsmetpaşa Tesisatçıları

İsmetpaşa tesisatçı kameralı banyo süzgeci açan servistir. Kamerayla tıkanıklık açma gibi mekanik değil , elektronik yay olması gerekir. Ustalarımız her türlü gider borusunun içerine makinemizde ki yayın takılması ve atığa gelmesi ile sıkışmış sert durumdaki nesnelerin daha ufak formalara bölünmesi için cihaz panelini çalıştırmaktadır. Bunu gider çapı olduğu gibi çamurla dolmuş bir kanalın içerisine yayın girmesi ve dönüş kuvveti ile atıkta delik oluşturması , içindeki suyun da hareketi ile tüm maddelerin olduğu gibi kanalizasyona buluşması şeklinde tıkanıklık açma yöntemi olarak düşünebilirsiniz.

Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı kameralı şekilde boru içi görüntüleme yapıp tespit eden firmadır. Su kaçağı tespiti işlemlerinde her zaman birinci tercihimiz kameralı robot cihaz kullanmaktır. Bu cihazlar sayesinde kaçağın yerini nokta atışı bir şekilde bularak gereksiz hiçbir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeyiz. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıp gereksiz maliyetli işlere girmeden hızlı ve pratik bir şekilde su kaçağı bulma işimizi gerçekleştiririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ