üsküdar mimar sinan tesisatçı

Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı firmamız tıkalı boru açma , kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı bulma servislerini vermekteyiz. Mimar Sinan tesisatçı su akan yeri termal kameralı bulan firmadır. Örneğin, kaloriferde devamlı su eksilmesi, bar basıncı düşmesi sorunu var. Bunu kombideki, kolektör oksitlenme, petek boru paslanma gibi nedenlerde yapabilir. Islaklık çok az bile olsa termal kamerayı su kaçağı tespiti alanında akan yeri, tesisatın neresinden geldiğini gösterecektir. Dıştan sızdırmayacak bant gibi parçalar ile sarma, peteğin içine kaçak kapatıcı ilaç ekleme veya paslanma ileri derecede ise o bölgeyi değiştirme gibi pek çok işlem ile sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Mimar Sinan Tesisatçı Numaraları

Mimar Sinan tesisatçı  lavabo, tuvalet tıkanıklık açma işlemleri yapan firmadır. Tuvalet açan tesisatçı kurumsal çözümler içinde yanınızdayız.  Lavabo açma her gün 100’lerce insanın kullandığı tesisat giderine kamera ile bakılması sonucunda tüm maddelerin bulunmasını kısa sürede yaparak, atık uzaklaştırma telleri arasında robot cihaza en işlevsel olanını takarak çalışmalar yapabiliriz. Tuvalet açma beton kırılması, tesisat tamiri gibi en istenmeyecek durumlar yer almadan sistemdeki sayısız türdeki nesnelerin kanalizasyona açma ile kronik ve sık sık tıkanan lavabo, tuvalet gibi sorunlardan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı uygun, ucuz kalorifer temizleme fiyatları olan petek temizliği servisidir. Eviniz veya tüm bina için kalorifer temizleme hizmetlerini bizden alabilirsiniz. Petek temizleme uzun süredir temizlenmeyen peteklerin problemi sıcak su panel ve borulardan gelse bile iletimi sıkıntılı ve sınırlıdır. Radyatör temizliği ekiplerimiz termal kamera sistemleri ile sorunlu petekleri bulur ve petek suyu kontrolü yaparlar. Kombi bakımı birkaç kablo ile peteği yerinden sökmeden hatasız kalorifer temizleme işlemleri için cihazımıza eklenecek olan bir miktar solüsyon ile kirleri söker ve basınçlı su alıp, temiz suyun ilave edilerek her yere homojen yayılmasını sağlıyor ve kontrolleri yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ