bereç tesisatçı

Bereç tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma , tıkalı boru açma ve petek temizleme işlemleriniz garantili olarak yapılmaktadır. Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su kaçaklarını kameralı cihazlarla tespit edip onarmaktayız. Su kaçağının olduğunu nasıl anlarsınız? Evde bir yerde sızıntı varsa , duvarlarınız ve parkeleriniz kabarıyorsa , küflenme gibi sorunlar yaşıyorsanız evinizde su kaçağı bulunuyor olabilir. Bu su kaçağı sizlerden kaynaklanmıyor da olabilir. Üst komşunuz evinde meydana gelen bir kaçakta sizden çıkıyor olabilir. Şüphelenilen her eve bakılır ve su kaçağı bulunur. Su kaçağı tespiti işlemlerinde hiçbir kırma dökme işlemi yapmamaktayız. Görüntülü cihazlarla nokta atışı bir tespit ile meydana gelen su sızıntısını hızlı ve pratik bir şekilde bulmaktayız.

Bereç Makineli Tesisatçı

Gaziosmanpaşa Bereç tesisatçı pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları tıkanıklık açma cihazları ile bulan firmadır. Bu cihazlar su kaçağı bulma cihazıyla hemen hemen aynı işlevi görürler. Bu cihazlarda bulunan kamera sayesinde boru içini rahatlıkla görüntüleyebilir ve tıkanıklığın nerede olduğunu hızlıca saptayabiliriz. Kıvrımlı yay cihazını tıkanıklığın olduğu bölgeye göndeririz. Yayın dönme gücü sayesinde atıkları parçalayabilir , delebilir ve borunun içerisinde tesisattan dışarı atılacak şekilde ilerletebiliriz. Bu sayede tesisatın içerisinde tıkanan atıkları borunun içerisinden kurtarmış oluruz. Tuvalet ve lavabo giderlerine bilinçsizce atılan atıklar genellikle tıkanmalara yol açar. Bu maddeler siz ne kadar gideri tıkamıyor zannetseniz bile ummadığınızdan daha fazla hasar verecektir.

Bereç tesisatçı peteğin içerisinde oluşan kireç ve tortuyu hızlı ve pratik yollarla temizleyen petek temizliği firmasıdır. Petek temizlikleri en az 2 yılda bir kez yapılmalıdır. Petek temizliği geç yapılan peteklerde bu yabancı madde oluşumları fazlalaşarak petekten istenilen verimin alınmamasına neden olur. Kombinizden peteğin sıcaklığını sonuna kadar getirseniz bile istediğiniz verimi petekten alamamış olacaksınız. Bu da sizlere fazladan enerji tükettirip fazladan doğal gaz ödemenize neden olacaktır. Bu yüzden çok geç kalmadan profesyonel petek temizleme uzmanlarından yardım alarak dilediğiniz gibi ısınabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ