zeytinburnu gökalp tesisatçı

Zeytinburnu Gökalp tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve kameralı su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Kırmadan lavabo ve tuvalet gider tıkanıklığı açan firma olarak hep görevimizin başındayız. Her giderin belli bir atık tutma kapasitesi vardır. Giderek daralır, lavabo ve tuvalet gider suyunun geri gelmesi ya da suyun gitmemesi sorunu karşınızda olabilir. Biz bu sorunlarda hemen kamera takıp içten ve dıştan detektör ile kırmadan tıkanıklık açma araştırması yaparız. İşlemlerin ardından lavabo ve tuvalet hatlarına açıcı yay takarız. Yayı biz ittirmeyiz. Robot cihaz güç uygular ve atıkları uzaklaştırır. Süngerle temizlemek gibidir, zararsız olup etkileri hemen ortaya çıkacaktır.

Gökalp Tesisatçı Numaraları

Gökalp tesisatçı cihazla su borusu patlağını bulan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Görüntüleme destekli su kaçağı bulma makineleri basınç, nem gibi belirtileri araştırır. Örneğin, basınca bakarak hangi dairede kaçak olduğunu bulur ve sizlerin onayı ile ilaçlı onarıma da geçebiliriz. Eklenen ilacın ardından tekrar ölçümleme yapılır ve işe yaradığından emin olur. Ama bu şekilde her zaman sorunlar çözülemeyebilir. Örneğin, tazyikli su kaçıran delinmiş su tesisat borusunu düşünün. Ortada ses dalgaları duyulur ve bunları tesisat geçen yüzeyleri dinleyerek tararız. Cihazla su kaçıran tesisat borusu bulma işlemi akustik ses dinleme cihazı ile yapılır ve tadilat için nerede sızıntı varsa orada işlem yapılarak sizlere fazla masraf çıkartılmaz.

Zeytinburnu Gökalp Mahallesi tesisatçı arızalı durumda olan kombiye bakım ve ardından petek temizliği yapan servisiz. Kombi dairenin sıcak su merkezidir. Bozulduğunda veya peteği temizletmediğinizde sıcak sulardan istediğiniz verimi alamazsınız. Kombideki sorunun çözülmesi ve yıkama cihazlarıyla peteklere bakım yapılması işlemlerini gün içinde rahatlıkla tamamlayabiliriz. İşlemlerimizin hepsi garantili olup iki senede bir bu işlemleri yaptırarak peteği sökmeden, doğal gazdan tasarruf oluşturucu etkilerin olduğu servis çalışmalarını alarak peteğin ömrünü uzatabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ