zeytinburnu nuripaşa tesisatçı

Zeytinburnu Nuripaşa tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktadır. Kaloriferin altının, üstünün ve ortasının soğuk kalması sorunlarını peteği sökmeden çözen petek temizliği firmasıyız. Petek ısı kontrollerini birkaç cihaz ile yaparken kirlilik durumlarına da bakarız. Evde ısınmayan petekler bulunabilir. Peteğin bazı kısımları neden soğuk sorusu için o alanı dolduran kireç, tortu ve pas maddeleri sıkışmış olabileceğini ve kombi, havlupan gibi kısımlardan direkt cihazımızı bağlayarak peteği temizleyebileceğimizi söyleyebiliriz. Özel petek temizleyici kimyasallar ile tüm maddeleri çok küçük formlara dönüştürürüz. Peteğin verimli ısınması için iki senede en az bir kez bu işlemleri almanızı öneririz.

Zeytinburnu Nuripaşa Tesisatçı Numarası

Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi tesisatçı kırmadan robotla tuvalet ve lavabo gider temizliği yapan firma olarak özel makinelerle sorunu bulup, çözüm üretmekteyiz. Tıkanıklık arızası giderme işlemlerinde tıkanıklık açma cihazı ve kamerasını kullanmaktayız. Taşan lavabolar için kanaldaki atıkları robot cihazdaki çelik yaylar ile temizleyebiliriz. Temizlenmezse daha fazla atık birikmesi ve artık o lavabo ya da tuvalet tesisatını her kullanmanızda taşmalar olacaktır. Sorunun çözümü için kamera takıp giderlere bakılarak artıklar veya farklı sorunlar bulunur. Kanaldaki tüm problemler bulunur ve açıcı tel yardımı ile atıklarda ilerletme yapılır. Kırma ve dökme işlemi asla olmaz.

Zeytinburnu Nuripaşa tesisatçı fayanstan alt kata su sızıntısını su kaçağı tespiti cihazı ile tarayarak çözmekteyiz. Tuvalet fayansı arasındaki su sızıntısını önleyici derz dolgusu fayansın arasına çekmekteyiz. Başka yerden akan sular bu küçük kılcal noktaları kullanarak alt katın tuvaletinde temiz şebeke suyu akıntısı şeklinde sorun oluşturabilmektedir. Islak durumda olan duvar içlerini makineyle kırmadan tarayarak, fayansın altından alt kata su kaçırmasını önlemek için macun çekebilir, farklı su kaçıran boru tesisatı için test pompaları veya farklı cihazlar ile tarama yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ