esenyurt fatih mahallesi tesisatçı

Esenyurt Fatih Mahallesi tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, makineli su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Gider tıkanıklık açma işlemlerinde öncü firma olarak devam etmekteyiz. Makine ile tuvalet, lavabo ve banyo gideri temizleme işleminde kamera ile araştırma yaparak sorunları hızlıca bulabiliriz. Tadilat sırasında pek çok hata yer alabilir ve düzeltilmesi için sizlere bilgi verip bu yönde de adımlar atabiliriz. Kanal genişliği temizlikte önemli değildir. Atık birikmesi de çok sorun değildir. Sadece çalışma süresini bir saat kadar uzatabilir. Takılan robot cihazdaki kıvrımlı yay veya ona yerleştirilecek küçük nesneler ile atıkları parçalarız. Yaya güç verilir, ön kısımdaki aparatın dönmesi sağlanır ve atık delinir bir anlamda pimaş içinde atık tüneli açıyoruz gibi düşünebilirsiniz. Zararsızdır ve hemen sonuç alınır.

Esenyurt Fatih Mahallesi Tesisat Ustası

Esenyurt Fatih Mahallesi tesisatçı petekleri için sökmeden petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Kombili, kombisiz, merkezi ısıtmalı evlerde az ısınan petekler için kirlilik duruma bakarak güçlü kimyasal ilaç ekleyerek zararsız şekilde kanal katmanlarının temizlenmesine ne dersiniz? Petek soğumasına kalıcı çözüm için tesisat problemi ve kirlilik durumlarının yok edilmesi gerekir. Kombi bakım hizmetleri de sunan ekibimiz özel getirilen bir makine ile basınçlı şekilde tüm suları çekerek, devir daimden sonra tüm ayarları yapmaktadır. Kombinin fazla doğal gaz yakması problemi evinizde mi var. Bahsettiğimiz yöntem işinize yarayabilir.

Esenyurt Fatih Mahallesi tesisatçı ev ve iş yerlerinde su kaçakları problemleri için hassas su kaçağı tespiti sistemleri ile sorunları çözmekteyiz. Su tesisatında çürüme, patlama ve su kaçırma gibi durumda pek çok belirti vardır. Yoğun su kaçıran tesisatta ıslaklık pek çok yere yayılabilir. Direkt o noktada beton içinde olsa bile robot cihaz ile tarama yapabiliriz. Örneğin, ses detektörü ayrıca çok cılız az miktarda su kaçıran tesisat için test pompası ile ilgili dairedeki kaçak olduğunu kanıtlar sonra ses detektörü ile incelemeye geçebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ