esenyurt çınar mahallesi tesisatçı

Esenyurt Çınar Mahallesi tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, petek temizleme ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri vermektedir. Garantili olarak açılacak ve temizlenecek pimaş giderleri için tıkanıklık açma makinesini önermekteyiz. Çünkü pimaş borusundaki atık türüne yönelik hemen makinemizin ucuna takılabilecek aparatlara sahibiz. Bazı ıslak mendillerin, peçetenin gideri tıkamasında geri çıkartabilecek veya onları parçalayarak alt katlara doğru hareketi sağlayacak türdeki adımlar için bizi arayınız.

Esenyurt Çınar Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Çınar tesisatçı kombide kimyasal kalmasına izin vermeden petek temizliği yapmaktayız. Kombideki filtrenin sıklıkla tıkanması ve kirlenmesi problemini çözmek için petek kanallarında güçlü kimyasallar ile temizlenmesini öneriyoruz. Merkezi ısıtmalı evdeki peteklerin ısısını artırmak için ve özellikle metali korumak için de bu çalışmaları öneriyoruz. Güçlü şekilde kaloriferdeki suları hızlıca çekebilecek ve kimyasal özellikli ilaç aktarımı sırasında kireç, pas, tortu ve daha pek çok maddeyi sökebilecek makinelerimiz ve ilaçlarımız vardır.

Esenyurt Çınar Mahallesi tesisatçı evin içinde, mutfakta, banyoda, tuvalette rutubet problemi için su kaçağı tespiti sorunu ile alakalı tesisatlar için basınç ölçüm analizleri, sıcak su sistemlerinde makineli sızıntı kontrolü, sesler açısından analizler gibi araştırmalar yapabilir. Toplanacak veriler ile hasarlı bir veya birkaç noktada hemen onarımlar başlanacaktır. Bu tür işlemlerin hepsini de profesyonel olarak yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ