esenyurt turgut özal tesisatçı

Esenyurt Turgut Özal tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Havaların soğuması ile daha net olarak değerini anladığımız petek temizliği hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz. Avantajı ısı kaliteni fazlasıyla artacaktır. İçteki tüm oluşumlar makine kullanılarak alınacaktır. Petek yıkamaları uzun sürmez. Peteklerdeki metali içten koruyabilecek kimyasallar ile birlikte hizmet vermekteyiz. Tasarrufun önünü de açabileceğiniz gibi sıcaklık artışını yazmamıza bile gerek yoktur. Ne kadar kirlenme varsa adım adım ilaç eklenir ve tüm maddeler cihazdan bir kısma toplanır. Oradan da ustalarımız tahliye edecektir. Bireysel kombili peteklerde soğuma problemi veya diğer ısıtma sistemleri içinde bizi arayabilirsiniz.

Esenyurt Turgut Özal Makineli Tesisatçı

Esenyurt Turgut Özal Mahallesi tesisatçı apartmanlarda ve bütün yaşam alanlarında tıkanıklık açma sorunları için çalışmalar yamaktayız. Gider sistemlerine yakın olduğu için buradaki bir doluluk direkt alt katlarda sorun oluşturacaktır. Ana giderleri tıkanan apartmanlar ve özellikle evdeki gider sistemlerini temizleme de kullanılacak olan kıvrımlı yay çalışmasında bulunuruz. Tıkalı tuvalet nasıl açılır? Gider içine sarkıtılan tel ile adım adım içindeki lağım suları boşalana kadar titreşim verilir ve gerekirse ek yay takılarak daha derinlere inilir. En ufak içten pimaşa zarara vermeden direkt tıkanma yapan atıkların anında açılması için kullanılmaktadır.

Esenyurt Turgut Özal tesisatçı kaloriferlerden gelen sıcak suların sızdığı yeri bulmada su kaçağı tespiti ekipleri ile binanın için sıcak su kaçak araştırması yapabilecek termal kameraları kullanırız. Birkaç noktadan akan suların dağılma biçimi farklı ve nereden sızdırıyorsa o kısımdaki ana belirtisi sıcaklık bakımından farklıdır ve ısı türünde incelemeleri yüzey alanlarına tutarak çalışmayı yapabilir, onarım süreçlerine girişebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ