esenyurt piri reis tesisatçı

Esenyurt Piri Reis tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, makineli tıkanıklık açma ve robotla su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Banyo kanalına gönderilen tıkanıklık açma yayı ile tüm kanalı tıkayan atıkların zarar vermeden temizlenmesini yapmaktayız. Sıvı atıklar için kullanılan bu birimde genelde saç ve çeşitli kalıntılar vardır. Bazen sorun ilk metrelerde bazen de daha ilerisinde olabilir. Cihaza ilk bağlayacağımız kıvrımlı yay ile titreşim dalgasını vererek atığın kanalizasyon içerisine ilerlemesini sağlıyoruz ve görüntü alıp bunu kesinlikle teyit etmekteyiz.

Esenyurt Piri Reis Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Piri Reis tesisatçı ile petekler neden ısıtmaz ve nasıl ısınabilir soruları için petek temizliği deneyimli İstanbul ekiplerimiz tarafından sistemlere bakılmasını önermekteyiz. Berrak ve temiz hallerden ne kadar uzak petekler varsa o derece soğukluk olur çünkü sıcaklık bir noktadan sonra iletilemez. O iletilemeyen noktalar ve peteklerin iç katmanlarının tamamına cihaz ile gönderilecek olan kimyasalın pislikleri sökmesi ve pis suyun çekilmesi sağlanır. Bu su arıtılır ve sisteme geri iletilir. Sonuç ise petek kirlilikten kurtulacağı için ısısı artık eskisinden kat ve kat daha fazla olacaktır ve gereksiz olarak tüketilen doğal gazdan tasarrufta yapılacaktır.

Esenyurt Piri Reis tesisatçı kaloriferdeki suların sıklıkla eksilmesi durumlarında su kaçağı ltespiti firmamız tarafından basınç testleri yaparız. Kombinizden değerlere bakarız ve yalnızca sorunu bulduğumuz petek için kenardan başlayarak gönderilen bazı kimyasal ilaç ile sızma yerine gelerek katı hale geçmesi ile sorunu durdurabiliriz. Peteğin borusunu kırmadan petek sızıntılarını durdurmak için bu güzel bir yöntemdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ