maltepe yalı mahallesi tesisatçı

Maltepe Yalı Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, makineli petek temizleme ve cihazla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Deneyimli ustalar ile petek temizliği işlemi yapmaktayız. Kaloriferin su geçen borularının içinin tamamen temizlenmesinin yöntemi kesinlikle kimyasal kullanımıdır. Cihaz ile tüm peteklere geçmesi ve oradaki maddelerin çözünür duruma geçmesi ile harekete geçirme ve dışarı alma anlamında basınçlı sular ile tahliye yapacağımız için peteğin vereceği sıcaklığı arttırma amaçlarınızı da elde etmiş olacaksınız. İki seneye kadar verim almakla birlikte peteğin fazla tükettiği doğal gazın düşürülmesi için de aradığınız sonuçları almanızı sağlamaktayız.

Yalı Mahallesi Makineli Tesisatçı

Yalı Mahallesi tesisatçı temiz bir işçilik ile tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Bir makine düşünün ki hiçbir pimaşın kırılmasına gerek kalmadan giderin başlangıcından itibaren tam otuz metre menzili vardır. Yani bu kablo uzunluğu elektrik ilettiği için kamera takılabilir yeri bulunabilir. O atık türüne yönelik gider kanalında temizleme aparatları takılabilir ve atık parçalama yapılabilir. Kısacası çoğu sorun için bu yöntem genelde yarım saatte çok zorlu pimaş tıkanmalarında ise birkaç saatte gider içindeki maddeleri yok etmekteyiz.

Maltepe Yalı Mahallesi tesisatçı şebeke sularının boşuna aktığı yerleri bulmak için su kaçağı tespiti ekiplerimizi önermekteyiz. Kombideki sıcak suyun azalması ve eskisine göre daha az sıcak su veren kombi problemleri için termal kamera o sıcak suyun tam yerini göstermektedir. Onarımlarda beton kırma, fayansı da kırma gibi aşamalara gelinebilir ve bu yöntemler analizin hemen tamamlanması sağlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ