kağıthane ortabayır tesisatçı

Kağıthane Ortabayır tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Hiç ısınmayan petek problemini düzeltmek için petek temizliği önermekteyiz. Kalorifer suyu ne zaman temizlenmelidir? Bizden alacağınız hizmetin verimliliği iki sene boyunca devam etmektedir. Sonraki kalorifer bakımı iki sene sonra olabilir. Yalnız bazı müşterilerimiz verimliliği yine üst standartlarda tutmak için senede bir kere de bakım yaptırabilmektedirler. Havlupan veya petek kenarlarından hortum eklenmesi ile sistemdeki suyu çekip, arıtıp tekrar geri peteklere verebiliyoruz. Burada önemli olan kirli suyu çekerken içteki petekleri tıkayan kireci, pası almak olup bunu da kimyasal kullanımı ile elde ediyoruz.

Ortabayır Tesisatçı Telefonları

Ortabayır tesisatçı eskiyen su borularında su kaçağı tespiti ve onarım yapmaktayız. Koku yapan borularda geri tepme olabilir. Uzun süre tuvalet sifonu kullanılmamışsa aynı sorun olabilir. Yalnız tahribat oluşmuş ise su kaybını durdurmak için ve onarmak için etkin adımlar atılması gerekir. Betonlara suyu çok çabuk çeker ve iletir. Önlemek için boru parçasında ufak değişimler yapılabilir. Onarma desteği sunabilecek veya kırdığı fayansın onarılması dahil çok sayıda hizmeti veren ekiplerimiz ile bizlerden bu destekleri alabilirsiniz.

Kağıthane Ortabayır tesisatçı lavabolardaki gider içlerine spiral teli cihaz ile aktararak tıkanıklık açma işlemi yapabiliriz. Bu tel kısa bir tel olmayıp birkaç metre erişim sağlama imkanı olup, yapılan işçiliğin ne kadar etkili temizlendiğini anlamak için ise kameralar ile tek tek gözlem yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ