seyrantepe tesisatçı

Seyrantepe tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, kameralı su arıza tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Kaloriferdeki suların özel cihaz ile temizlenmesini yapmaktayız. Boşaltılacak kirli sular petek temizliği için pek etkili değildir. Önemli olan kimyasal eklenmeli ve sıkışan kireç, tortu gibi maddelerin de alınmasıdır. Yalnızca çözünüp o halde bırakılırsa da sorun düzelmez. Bunu çözmek için kimyasal kullanımının ardından yoğun basınçlı suların devir daim halinde eklenmesi, geri çekilmesi ve bunun sürdürülmesi ile kirlilik düzeyinin sıfıra indirilmesinden geçmektedir. Petekleri ısıtan doğal gaz miktarını düşürmek için fazla oranları da görebilen yani fazlasıyla tasarruf yapan müşterilerimiz vardır.

Seyrantepe Tesisatçı Telefonları

Kağıthane Seyrantepe tesisatçı lavabo giderinin olduğu yerden alt kata su sızıntısı olmasında su kaçağı tespiti servisimiz ile sızıntının konumunu kameralar ile bulabiliriz. Farklı kesici maddeler içten zedeleme oluşturabilir. İki santim çap gibi minik bir alan kaplayan kamera ile o zedelenme yerlerini bulabiliriz. Lavabo her kullanımında oluşan atık kokuları için gider borularında kalıcı onarım yapabilecek ekibimiz ile temiz su sistemlerindeki kaçaklar içinde ses titreşimleri olsun veya basınç ölçüm mekanizmaları ile analizleri maddi kayıp yapmadan uygulayabiliriz.

Seyrantepe tesisatçı klozet suyunun taşma yapması için tıkanıklık açma robotu kullanıp, kanalların garantili olarak temizlenmesini yapmaktayız. Gideri tıkayacak sebepler arasında çok sayıda olsa da atıklar ile birleşir ve bir arada kanalları daraltır. Önemli olan tuvalet kanallarını zarar görmeden temizlenmesi işlemidir. Bu sonucu elde etmek için robot cihaz kullanıyoruz. Kameralar ile bakıp kıvrımlı başlıklı açıcı sistemi en uygun noktaya aktarıp oradaki tüm tıkanan nesnelerin kanallardan uzaklaşmasını sağlıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ