çağlayan tesisatçı

Çağlayan tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Ev, iş yeri gider tıkanması sorunu için kırmadan tıkanıklık açma ekiplerimiz ile destek vermekteyiz. Lavabo kirli suyunun taşma yapması gibi durumlarda gider kanallarında yoğunluk olduğu açıktır. Bir kablo ve onunla birlikte görüntülerin cihaza gelmesi neyle karşı karşıya olduğumuzu anlamamızı sağlar. Çok geçmeden lavabo kanallarında kırmadan kıl, tüy, yemek artığı ve farklı nesneleri temizlemek için dairenizdeki şebeke hattından çekilecek suyun basınçlı halde gider borularını yıkaması ile sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Çağlayan Kameralı Tesisatçı Firması

Çağlayan tesisatçı sıvı içerikli ilaçla petek temizliği yapmanın faydalarının oldukça fazla olduğunu açıklamak isteriz. Petek sökülmeden yıkama işlemi anlamına gelir ve içerisinde ne kadar kir varsa yalnızca kablolar ile alırız. Alınan kireç gibi maddeler cihazımızdaki filtrede kalır ve diğer taraftan sürekli devir daim ünitesi çalışır. Yani petek içine sıvı akışı ve tahliyesi cihaz arasında sürekli olurken uygulama alanın havlupan, kombi gibi yerlerden başlar. Her zaman petek içinden yıkama yaptırmanız gerekmez ve etkisi en azından iki sene sürecektir. Şu anda kullandığınız doğal gaz harcamasından daha azı ile petekleri ısıtmanız mümkün hale gelirken, bu çalışmanın ayrıca petekleri koruyucu özelliğinin olduğunu da yazmamız gereklidir.

Çağlayan tesisatçı plastik su borusunda kimyasal ile onarım ve su kaçağı tespiti işlemleri yapabiliriz. Temiz sulara ilişkin problemler sızıntı boyutuna göre değişir. Küçük damlamalar halinde ise onu kimyasal ile kapatabiliriz. Elbette şart plastik olmasıdır. Yerini anlamak için basınç testleri yaparız. Suyun hatlardan alınıp yerine hava eklenmesi ve orada sızıntı halinde ise belirtileri görebilir ve akabinde kimyasal ekleyerek o bölgelerin tamamen sızıntı halinden uzaklaştırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ