atakent tesisatçı

Atakent tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini yapmaktayız. Kombi filtresi kirliliği ve tıkanması durumlarında petek temizliği hizmetini önermekteyiz. Kirli peteklerin yan etkisi çok fazladır. Bunları tek tek yazmayalım ve bir önek ile anlatalım. Temiz kıvama getirilmesi için yanımızda getireceğimiz cihaz ile havlupan giriş ve çıkış ünitesi yardımı ile kimyasal sıvı kimyasalların verimli şekilde peteklere geçmesi sağlanır. 6-8 petek varsa 3-4’ünü kapalı duruma getirir onları temizler, sonra kalanını ayrıca temizleyebiliriz. Daha verimli olur ve ısı artışından tutun da, petek içindeki suyu daha az doğal gaz ile ısıtma gibi pek çok yönden faydalı olacaktır.

Atakent Makineli Tesisatçı

Küçükçekmece Atakent tesisatçı hemen su kaçağı tespiti ve onarımı sunmaktayız ve bu işlemleri de kırmadan yapmaktayız. Beton içindeki su borularını analiz etmenin farklı yolları vardır. Şebeke borusunda kaçak analizi için ses dinlemelerini beton yüzeyinden yapar ve cihaz analizi ile yerini bulur, onarıma başlarız. Fakat belli bir derecenin üzerinde sıcak su sızması yani kaçak yapan boru varsa termal cihaz ile görsel bir analiz ile sızan bölgeleri hemen açığa çıkarabiliyoruz.

Atakent tesisatçı robot kullanarak kırmadan tıkanıklık açma çalışmalarını kırmadan sürdürmekteyiz. Bahsettiğimiz sistemler eğer tuvaleti kastederek gidecek olursak tüm atık birikintilerini kıvrımlı yay ile tamamen ittirebiliriz. Kanalizasyonun devam eden sistemlerine geçmesi sağlanır. Musluk suyunun dökülmesi ile taşma yapan lavabo kanallarında ise kırmadan su ile yıkamalar yaparak tertemiz bir gidere sizlerde sahip olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ