davutpaşa tesisatçı

Davutpaşa tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, kombi petek bakımı ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Islak mendil, tuvalet kağıtları ve diğer yabancı artıkların pimaş boruları tıkaması sorunlarına kesin çözüm için tıkanıklık açma servisimizden faydalanabilirsiniz. Karşımızda atık ile karışık bu yazdığımız nesneler olabilir ve bir süre orada kalması ve kuruması anlamına gelir. Bu genelde pek kullanılmayan borularda olur. Biz zaten görsel kameramız ile incelemeleri yaptıktan sonra yerlerini hızlıca bulacağız. Farklı sorunlar ve birikmeler olabilir, bunu aşmak için otuz farklı cihaz başlığı ile istersek bütün atıkları geri çıkartabiliriz veya onları atıklarla beraber parçalayarak uzaklaştırma gibi adımlarımızı da uygulayabiliriz.

Davutpaşa Makineli Tesisatçı

Davutpaşa tesisatçı pek çok bağlantı kanalları ile petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Kombi veya havlupan gibi kanallardan giriş ve çıkış yerleri için cihazımızın bağlantıları yapılabilir. Kimyasalın kirliliğe göre yeterince su ile karışık basınçlı su makinemize eklenmesi ve peteklere yönlendirilmesi ile tüm kanalların içine ulaştırmaktayız. Bu sıvılar bir süre iç katmanlarda kalırken, ne kadar kirli ve yapışmış yüzey varsa onların artık çözünmesini sağlar. Kuvvetli olarak basınçlı su makinemize su ilave ederek hareketi sağlar ve tüm kirliliğin cihazımızdaki filtre bölümünde kalması ve sıvıların da tuvalet veya banyo giderlerine akmasını sağlarız. Isı tasarrufu, kolay ısınan petekler, peteklerin korunması, kombinin korunması ve daha pek çok yararlı yönü vardır.

Davutpaşa tesisatçı robot cihazlar sayesinde dikkatlice su kaçağı tespiti yapabilmekteyiz. Hızlı olarak yerinin bulunmasını sağlayan pek çok cihazımız vardır. Apartman içerisinde yerinin bulunamadığı bazı temiz su borularını düşünelim. En ufak bir belirtinin dahi olmaması gibi konularda ilgili borulara dıştan basınç testleri uygulayabiliriz. Bu işlem için suyun tahliye edilip, hava eklenmesi ve bazı ölçümlerin hızlıca yapılması yeterlidir. Çalışma süresi de uzun olmayıp, ayrıca en iyi tarafı kimyasal ile onarım gibi güzel bir yönü de vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ