esenler mimar sinan tesisatçı

Esenler Mimar Sinan tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktayız. Duvar yüzeyinin kabarması, tavanda akıntı olması, kötü kokuların bina içine yayılması, artan su faturaları gibi durumlarda su kaçağı tespiti yaptırmanızı önermekteyiz. Tabi ki bu örnekleri daha fazla artırmak mümkündür. Kanal yapısı bozulan ve içindeki suyu tutamayan borularda akıntıların olması normaldir. Atık kanallarında sistem kullanıldıkça, temiz su borularında ise sürekli olmaktadır. Atık kanalı içindeki durumlarda yeteri kadar suyun gönderilmesi ile kamera ile de bir taraftan bakarak yerlerini bulabiliriz. Batarya ve musluk su borularında sızıntı yerini bulmak için ise dıştan ses dinlemeleri yapılabilir veya basınç testleri ile bulunabilir. Kimyasal kullanımı veya borularda değişimin olması gibi adımlar bu analizden sonra uygulanır.

Esenler Mimar Sinan Makineli Tesisatçı

Esenler Mimar Sinan tesisatçı tıraş olurken lavabonun tıkanması ve açılmaması sorunları için mutlaka tıkanıklık açma servisimiz ile görüşmenizi öneriyoruz. Her kanalda yalnızca tıkanma olsun onları kamera ile atık borularından görür ve ona yönelik cihazı hazırlarız. Lavabolar için hareketliliği bahsettiğimiz alanlardan sağlamak için yalnızca su püskürterek lavabo tıkanmasını açabilen cihazı kullanmamız yeterlidir. Yalnızca tıraş değil, yemek artıkları, saç kalıntıları, kozmetik ürünlerin tıkama yapması, peçetenin lavaboyu tıkaması dahil hepsi için bizlerle mutlaka görüşünüz. Çünkü tüm çalışma tamamen garanti süreleri ile yapılırken, ekstra olarak lavabo kanalı kırılmış, çatlamış, suyu betona akıtıyor gibi şikayetlerde yine kameralı inceleme sonrasında bunu görerek sizlere de bu konuda bilgi vererek en doğru kararları alabiliyoruz.

Esenler Mimar Sinan tesisatçı özverili çalışma ekiplerimiz ile apartmanın tamamı veya sizlerin dairelerinde, ofis, iş yerleri, toplu yaşam alanlarında peteklerin soğumasının önlenmesi için petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Sıvı kimyasalların peteklerde kullanılmasının sonucu nedir? İçindeki tüm kirler yok olacağı için hızlıca ısınır, petekler daha dayanıklı olur, doğal gaz kullanımında önemli bir düşüş oluşur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ