bağcılar barbaros mahallesi tesisatçı

Bağcılar Barbaros Mahallesi tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı işlemlerini yapmaktadır. Soğuk kış günlerinde her insan ısınmaya ihtiyaç duyar. Duyduğumuz bu ihtiyaç sonrasında kaloriferleri ya da sobaları yakarak ısınmaya çalışırız. Sobalı ev sayısı gün geçtikçe düşmektedir. Petekli evlerin sayısı da her geçen gün artmakta ve ısınma ihtiyacımızı bu kombili sistemler sayesinde yerine getiriyoruz. Kombinizi çalıştırıp peteğin ısınmasını beklersiniz. Bu bekleme sonrasında peki petek ısınmazsa ne yapacaksınız? Peteklerin bu ısınmama nedeni içlerinde temizlenmemesinden kaynaklı olarak yabancı artıkların birikmesidir. Bu birikmeler petek tesisatındaki sıcak suyun geçiş bölgelerini kapatarak peteklerin her bölgesine aynı ısının gitmesini engeller hatta bütün bir peteğin soğuk kalmasına bile neden olabilir. Bizler makineli petek temizliği hizmetimiz sayesinde peteklerin içlerindeki nesneleri sökerek peteklerin eski ısısına ulaşmasını sağlamaktayız. Hem de bunu petekleri sökmeden gerçekleştirmekteyiz.

Barbaros Mahallesi Makineli Tesisatçı,

Barbaros Mahallesi tesisatçı tıkalı durumda olan boruların açılmasını robot cihazlarla yapan firmayız. Tıkanmış lavabo borusu düşünün. Bunun açılması için sizler genellikle karbonat ya da lavabo aç kimyasalı kullanırsınız. Ama bu kullandığınız nesnelerin neye yol açtığınız bilmezsiniz. Bunlar tıkanıklığı açar evet ama zamanla da boruların erimesine ve tesisatınızın değişmesine neden olur. Bu da sizlere hemen olmasa da kısa bir süre sonra fazladan masraf demek olacaktır. Çözüm Tesisat olarak tıkanıklık açma robotlarımız bütün araçlarımızda bulunmaktadır. İstanbul’un her ilçesine aynı gün içerisinde hizmet verebilir ve bu hizmetleri de kırmadan yapmaktayız.

Bağcılar Barbaros Mahallesi tesisatçı alt kata akan su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleyen servisiz. Bir sızıntı var ve yerini bilmiyor musunuz? O zaman yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek olmalıdır. Şüphelendiğimiz bölgeyi kameralı cihazlarımızla kontrol ederek kaçağın yerini bulmaktayız. Bu su kaçağı tespiti işlemini de kırmadan yapmaktayız. Kaçak nerede olursa olsun hızlı ve pratik bir şekilde bulup, onarıp sizlere öyle teslim ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ