bağcılar çınar mahallesi tesisatçı

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kırmadan su kaçağı bulma ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Hasar vermeden kamerayla su kaçağı tespiti yapan firmamız onarıcı kimyasal ile su kaçağı tamiri yapan İstanbul firmasıyız. Gider borularını kimyasal ilaç ile onarmak için onları ya basınç testi ile ölçmek gerekir. Gider kanalını direkt görmemizi sağlayan bazı cihazlar ile bakmamız da gerekir. Örneğin, sıcak su kaçaklarını kamerayla bulmak için termal kamerayı sızıntıdan şüphelendiğimiz yerde dolaştırırız. Sıcak su geçen hatlar cihazda gözükecek ve çok geçmeden sızıntı alanları da cihazda görünecektir. Bu kadar net ve işe yarayan hasarsız analiz işlemleri ile kalıcı onarımlar sunmaktayız.

Çınar Mahallesi Kameralı Tesisat Ustası

Çınar Mahallesi tesisatçı uygun kalorifer temizleme fiyatları olan petek temizliği servisiyiz. Eviniz veya tüm bina için petek temizleme hizmetini bizden alabilirsiniz. Uzun süredir temizlenmeyen peteklerin probleminde sıcak su geçmeme sorunu bulunmaktadır. Ekiplerimiz termal kamera sistemler ile sorunlu petekleri bulur ve petek suyu kontrolü yaparlar. Birkaç kablo ile peteği yerinden sökmeden hatasız kalorifer temizleme işlemleri için cihazımıza eklenecek olan bir miktar kimyasal ile kirleri söker ve temiz su ilave ederek her yere eşit dağılmasını sağlıyor ve kontrolleri yapıyoruz.

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı mutfak gideri açma servisiyiz. Gider açma robotu kanaldaki sayısız türdeki yabancı cisimler, atıklar ne varsa temizleyebilir. Suyun yavaş gitmesinin sebebi atıkların gideri daraltmasıdır. Su dökseniz bile atıklar durduğu sürece hep tıkanma olacaktır. Tesisata tıkanıklık açma robotu takar ve atığa gelmesini sağladıktan sonra cihaz çalıştırırız. Atık ufalanır, daha rahat gidebilecek şekilde bölünür ve içinde biriken su ile birlikte hızlıca atık hatlarına ulaşır. Kırmadan tıkanıklık açma işlemleri istiyorsanız kesinlikle kullanmış olduğumuz yöntemleri tavsiye etmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ