beykoz poyraz tesisatçı

Beykoz Poyraz tesisatçı servisi olarak kırmadan su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Lavabo ve tuvalet gibi yerlerinde tıkanıklık açma işlemleri yapan firmayız. Gider açma firması olarak kurumsal çözümleri için yanınızdayız. Her gün yüzlerce insanın kullandığı tesisat giderine kamera ile bakılması sonucunda tüm maddelerin bulunmasını kısa sürede yaparak, atık uzaklaştırma telleri arasında robot cihaza en işlevsel olanını takarak çalışmalar yapabiliriz. Beton kırılması, tesisat tamiri gibi en istenmeyecek durumlar yer almadan sistemdeki sayısız türdeki nesnelerden sorunsuz bir şekilde tamamen yok olacaksınız.

Poyraz Makineli Tesisatçı

Beykoz Poyraz Mahallesi tesisatçı mobil gezen servis değil, köklü bir firmayız ve kalorifer peteklerini soğutan kir, tesisat yanlış bağlantısı, cihaz arızası ne ise araştırıp kısa sürede bulabiliriz. Bazen petekler son derece temizdir fakat kombide ısıtılan su yeterince sıcak su değil veya verimli şekilde pompalanması yapılamayabilir. Filtre tıkanmış olabilir ve hepsini araştırırız. Sorun petek suyundaki kirlilik ise tesisatı cihazımız ile yıkama işlemine tutarız ve ilaç eklenerek içindeki tüm pisliği suyla kanalizasyona gitmesini sağlarız.

Poyraz Mahallesi tesisatçı kameralı araştırma ile hangi tip borularda nerelerde sızıntı olduğunu bulabiliriz. Su kaçağı tespiti işlemleri için ortalama bir saat içerisinde tespit işlemlerini yapabildiğimizi söyleyebiliriz. Bu süre sızıntının durumuna ve nerede olduğuna göre azalıp artma da gösterebilir. Elimizde elektronik akustik cihazlar ve termal cihazlardan tutun da bütün son teknoloji cihazlar bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ