bağcılar 100.yıl tesisatçı

Bağcılar 100.Yıl tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kırmadan su kaçağı tespiti servisleri sunmaktayız. Eski yöntem petek temizleme işlemlerinde temizlenecek olan peteklerin hepsi yerinden sökülürdü. Bu da fazladan maliyet ve süre kaybına yol açardı. Bu maliyet ve zamanı aza indirmek için petek temizliği makineleri ile işlem yapmaktayız. Cihazımızı banyodaki peteğe veya havlupana bağlar işlemimize başlarız. Peteğin içerisine basınçlı su vererek tesisat içerisinde çalkalama işlemi yaparız. Gelen pis suyu ise banyo tuvaletinde aşağı boşaltırız. Sonrasında peteğin içerisine petek temizliği ilacı dökerek kireç, tortu ve çamur gibi oluşumların belli bir süre meydana gelmemesini sağlarız.

100.Yıl Makineli Tesisatçı

100.Yıl tesisatçı pimaşın sürekli taşma yapması, pimaştaki atıkların geri gelmesi tıkanıklık açma robotu kullanan İstanbul tesisat firması olarak en iyi sonuçları verecektir. Üst üste binen ve cihaz ile güç verilmesi ile katmanları açabilen, atığa temas ederek yerlerinden eden uzunca bir düzenek olup kanal içlerine yönlendiririz. Ev ve ana giderler için farklı yay sistemleri vardır ve aynı aygıta bir kamera ekleyerek giderdeki sayısız nesnelerin ne derece temiz hale geldiğini de görebiliriz.

Bağcılar 100.Yıl tesisatçı su sızıntı yerinin nerede olduğunu bulan tesisatçıyız. Fayansları ve duvarı kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen firmayız. Tahmini olarak değil noktasal tespit yaparak cihazlar sayesinde kaçağın yerini tam olarak bulmaktayız. Ses dedektörü, basınç cihazı, sıcaklık takibi için termal kamera ve atık noktası görüntüleme cihazı gibi hepsi zararsız sistemler ile sorunları tam olarak görüntüleyebilir ve soruna yönelik çözümleri direkt buluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ