bağcılar yavuz selim tesisatçı

Bağcılar Yavuz Selim tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Isınmayan petekleri kimyasal ilaçlarla ve robot cihazlarla petek temizliği yaparak eski performansına getirmekteyiz. Peteğin içerisinde biriken tortu ve çamurlaşmayı elimizdeki son teknoloji cihazlar ve ilaçlarla temizliyoruz. Elimizde bulunan makineyi peteklere bağlayarak petek içerisinde biriken atıkları evinizde bulunan tuvalete aktarırız. Petekleri tek olarak temizlemekteyiz. Petek temizleme servisimizi aradığınız zaman tek bir petek için değil evinizde bulunan bütün peteklerin temizliği yapılır ve buna göre bir fiyat verilir.

Yavuz Selim Makineli Tesisatçı

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi tesisatçı tıkanıklıkları makine ile açmaktayız. Tıkanan boruların iç kısmına makinemizi göndererek tıkanıklığa sebebiyet veren yabancı cisimleri görüntülüyor ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanmaları kırma dökme yapmadan açıyoruz. Son derece kaliteli ve modern hizmet için uğraşmaktayız. Borularında diplerinde meydana gelen ağır kanal tıkanıklığı yüzünden ciddi derece de bir tıkanıklık söz konusu olacaktır. Yaptığımız işlerin kırmadan meydana gelebilmesi için gider kısımlarının tamamen açılarak temizlenmesi bu sayede oldukça önemlidir.

Bağcılar Yavuz Selin tesisatçı mutfak gider çatlağını pis su kamerasıyla bulan firmayız. Mutfak boru kırıklarını ve çatlaması halinde su akıntısını kamerayla su kaçağı tespiti yapan ekibimiz gidere kamera takar. Kamera kablo ile sarkıtılır. Görüntüleri izler ve sızıntı alanlarını buluruz. Çözüm de o sızıntı noktasına kadar küçük alanı kaplayacaktır ve siz bilgisini vererek, onarım işleminde neler yapılacağı hakkındaki işlemlere onayınız dahilinde geçilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ