sultangazi gazi mahallesi tesisatçı

Sultangazi Gazi Mahallesi tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, makineli su kaçağı bulma ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Hasar vermeden kamerayla su kaçağı tespiti yapan firmamız onarıcı kimyasal ile su kaçağı tamiri yapan İstanbul firmasıyız. Gider, atık, petek, sıcak, soğuk, şebeke borularını kimyasal ilaç ile onarmak için onları ya basınç testi ile sınamak ya da sesleri veya sıcaklığı ölçen, gider kanalını direkt görmemizi sağlaya bazı cihazlar ile bakmamız gerekir. Örneğin, sıcak su kaçaklarını kamerayla bulmak için termal aygıtı binanın herhangi bir yerine dolaştırırız. Sıcak su geçen hatlar cihaza yansıyacak ve çok geçmeden sızıntı alanları da cihazda görünecektir. Bu kadar net ve işe yarayan hasarsız analiz teknikleri ile kalıcı onarım da uzun süre kafanızı dinlemenizi sağlayacaktır.

Gazi Mahallesi Makineli Tesisatçı

Gazi Mahallesi tesisatçı yemek sonrası tabaklarda bulunan yemek artıkları , peçete ve saçların bilinçsizce lavaboya atılmasından kaynaklanan tıkanıklığı robotla tıkanıklık açma hizmeti vererek açan firmayız. Tıkanıklık açma işleminde en sağlıklı tıkanma açma seçeneği kameralı tıkanıklık açma işlemidir. Çünkü bu kameralı işlem sonucunda tıkanıklığın bulunduğu yere cihazımızı göndererek tıkanan yeri kolayca görebiliyoruz. Bu yüzden hiçbir kırma dökme işlemine gerek kalmadan onarımını ve tespiti hızlı bir şekilde halledebiliyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi sizleri maddi ve manevi açıdan sıkıntıya da sokmayacaktır. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak kameralı tesisatçı hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Sultangazi Gazi Mahallesi tesisatçı ısınmayan petekleri kimyasal ilaçlarla ve robot cihazlarla petek temizliği yaparak eski performansına getiren servisiz. Peteğin içerisinde biriken tortu ve çamurlaşmayı elimizdeki son teknoloji cihazlar ve ilaçlarla temizliyoruz. Elimizde bulunan makineyi peteklere bağlayarak petek içerisinde biriken yabancı cisimleri evinizde bulunan tuvalete bağlayarak oraya aktarırız. Evinizde bulunan petekleri tek olarak temizleyemeyiz. Petek temizliği servisini aradığınız zaman tek bir petek için değil evinizde bulunan bütün peteklerin temizliği yapılır ve buna göre bir fiyat verilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ