ataşehir yeni sahra tesisatçı

Ataşehir Yeni Sahra tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. En iyi petek temizliği firmalarından bir tanesiyiz. Kaliteli kadromuz ve son model petek temizleme makinelerimiz ile peteğin ısınmama sorunları gibi sayısız durumlarda kimyasallı temizleyici ekleyerek makinemiz ile tüm petek kirlerinin olduğu gibi çözünmesini sağlıyoruz. Çözünen tortu, kireç gibi nesnelerin tam olarak alınması için dakikada büyük devir daim hızına sahip makinelerimiz ile peteğin altı ısınmıyor gibi sorunlara son veriyoruz. Garanti süreleri olan bu çalışmaları önermekteyiz. Ayrıca kalorifer arası toz temizliği kuru buhar makinelerimiz ile üst taraftan başlatılacak çalışma ile toz, yabancı cisim ve daha nice nesneleri olduğu gibi temizlemekteyiz.

Yeni Sahra Makineli Tesisatçı

Yeni Sahra tesisatçı demir su tesisatında kireçlenme için tıkanıklık açma yapan servisiz. Su borularında tazyikli suyun az gelmesi kaynak hatası, içindeki kirlenmenin giderek artmasından dolayı olabilir. Su borularını değiştirmeden içini temizleme işlemleri sırf bu alandaki tesisat sistemleri için geliştirilmiş olan yıkama sıvıları ile uygulanmakta olup, tesisattaki tüm kirliliği makineli müdahale ile kırmadan temiz duruma getirilmesi gün içi işlemler ile yapılabilir ve garantilidir.

Ataşehir Yeni Sahra tesisatçı su arızalarındaki aksaklık pek çok türde olabilir. Bu sorunlar için su kaçağı tespiti ekiplerimizin gelmesi önemli bir durumdur. Tüm petek paneli ve boru yüzeylerine dokunarak en ufak damlama türünde ıslaklıkta bile bizi arayabilirsiniz. Paslanmış petek borusundaki arızalı parça yerine yeni bir tane ekleyerek ve sızdırmazlık testleri ile sorunu kapatabiliriz. Ayrıca petek içindeki su sızıntısını ilaçla kapatma işlemleri de uygulanabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ