molla hüsrev tesisatçı

Molla Hüsrev tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktadır. Robotla kırmadan tıkanıklık açma ustası bulunduran ekibiyiz. Sırf insan gücü bazı şartlarda yetersiz kalmaktadır. Her türlü senaryoya karşı hazırlıklı olmak gerekir. Modern makinelerle gider ustalarımız kanaldaki atık birikintilerinin görüntülerini görür ve o noktaya robot makinedeki yay sistemini takarlar. Sürekli tuvaletim tıkanıyor, banyo küveti taşıyor veya başka sorunlarda kanalın içine betonun kırılması olmadan görüntü alıp, robot makineyle birkaç saat içinde sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Molla Hüsrev Makineli Tesisatçı

Fatih Molla Hüsrev tesisatçı makineyle petek soğumasını önleyen petek temizliği servisiyiz. Petek soğuması nasıl düzelir? Petek soğumasını durdurmak için sıcak suyun tamamen yayıldığından emin olmak gerekir. Termal kamerayı tutacak olursak soğuk, ılık ve sıcak kalan yüzeyleri tam olarak görebiliriz. Bu sayede peteğin kenarından cihazı bağlayarak özel olarak ilgilenebilir veya tek, iki parti halinde havlupan gibi girişleri kullanarak petek yıkama makinesi kimyasalı ile devir daim yaptırarak içindeki kireci, pası alarak, temiz su eklemesi yapabiliriz. Birkaç saatlik işlemin ardından petek için kullanılan doğal gazda düşüş imkanlarınız elinizde olacaktır.

Molla Hüsrev tesisatçı evin duvarında küflenme, ıslanmayı araştıran su kaçağı tespiti firmasıyız. Su kaçağı belirtileri arasında yer alır. Kupkuru olması gereken duvar ıslanmaya başladı sorunları zamanla dökülmeye neden olur. Islanma olan duvar içinde tesisat olup olmadığı ve sızıntı araştırmasında sıcak, şebeke sularını analiz eden birkaç cihazla tararız. Örneğin, duvar içinde su tesisatı var ama ses yapmayan su kaçağı ise test pompası ile bunu görür, onarım sıvısı ekleyerek tadilatsız çözüm de üretebiliriz. Fatih Molla hüsrev tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ