fatih mollahüsrev tesisatçı

Fatih Mollahüsrev tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri sunmaktadır. İki sene kaloriferin iyi ısınması için petek temizliği çalışmasını önermekteyiz.. Kaloriferdeki soğukluk nasıl giderilir? Kalorifer nasıl iyi ısınır? Bir noktadan gelen sıcak su önünde tabaka kirliliği olduğunda durur ve ilerisine geçemez, buna neden olan ise kireç, çamur gibi birikmelerdir. Kaloriferdeki bu maddelerin üretilmesini engelleyemezsiniz ve biz bir cihaz bağlantısı yaparak kimyasalı aktarıp içerdeki bu maddeleri hızlıca çözünür aşamaya getiriyoruz. Güçlü şekilde çekiyoruz, cihazımız arıtıyor ve sonunda temiz su ekliyoruz. Evdeki odaların sıcaklığını artırmada kesinlikle işe yarayacaktır.

Mollahüsrev Su Arıza Tespiti

Mollahüsrev tesisatçı fayansta parçalama yapmadan lavabo için tıkanıklık açma robotu kullanma yöntemini anlatalım. Çok sayıda sıhhi kanal içinde helezon yay kullanmaktayız. Ustamız cihaza helezon yayı sabitler ve eli ile 20-30 santim çekerek alt kısımdaki gidere yerleştirir. Cihaz çalıştırılıp, kumanda kısmı ile sabit tutulur. Titreşim verilmesi sürekli boru içinde sürekli 4 yöne yayın hareket etmesi demektir. Tüm nesneler atık suyun da faydası ile hareket edecektir.

Fatih Mollahüsrev tesisatçı toprak altına döşenen su borusundaki sızma yerini su kaçağı tespiti ses algılayıcıları ile bulabiliriz. Beton ve benzeri yapılarda da yüzeye tutularak iç kademelerindeki sesleri net şekilde dinleyebilecek özel, hassas cihazlarımız vardır. Kesinlikle toprağı kazarak değil, toprağı kazmadan toprağın altından gelen seslerin tam nokta yerlerini bulabilmekle birlikte sizlere doğru şekilde yönlendirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ