kartal gümüşpınar tesisatçı

Kartal Gümüşpınar tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri veriyoruz. Biz sürekli soğuk kalan kaloriferlerde petek temizliği ile verimli ısınmanın önünü açmaktayız. Su ısıtıcısında kaynatılan sudan sonra dip kısmana bakarsanız kireç birikintileri görebilirsiniz. Onu temizlemek kolaydır. Peteklerde biriken kireci temizlemek için ise makineler ve basınçlı su püskürtme sistemi ile birlikte kimyasal ilaçları kullanıp havlupan ile göndermekteyiz. Saniyede 1-2 litre arasında petekteki suları alıp, maddelerden arındırıp, geri göndermekteyiz ve bu çalışma ile sonuçları hemen almanız mümkündür. Eli yakacak ölçüde petek yüzeylerini elde eden müşterilerimiz genelde doğal gaz tüketimini azaltmayı tercih ederek tasarruf oluşturmaktadır.

Gümüşpınar Su Tesisat Ustası

Gümüşpınar tesisatçı banyo betonundaki dış yüzeyin ıslak kalması gibi durumlarda su kaçağı tespiti ile dedektör taraması yapmaktayız. Su borularının dıştan taranarak delinen su borusunun bulunması mümkündür. Seslerin devamlı oluştuğu ve cılız belirtiler bile olsa ses dedektörleri ile dinleyip onların net duyulması için emek veririz. Kırılan betonun hemen arkasından mutlaka sızdıran su borusunun bulunacağını söyleyebiliriz.

Kartal Gümüşpınar tesisatçı pimaşın içindeki atıkları özenli olarak tıkanıklık açma cihazı kullanarak açmaktayız. Pimaş boruları farklı sistemler ile kullanılır. Lavabolar için spiral tel, tuvaletler için kıvrımlı yay ve buna benzer otuz sayıda farklı aparatlarında robot cihaza takılması ile gerek kanalizasyon yönünde gerekse bazı cisimlerin giderden dışarı çıkartılması gibi adımlara kadar hepsini uygulayabilmekteyiz. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür tıkanmalar meydana geliyorsa firmamızı arayarak sizlere en uygun güne servis oluşturabilirsiniz. Aramak için geç kalmayınız çünkü gider boruları için geç olabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ