şişli halide edip adıvar tesisatçı

Şişli Halide Edip Adıvar tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Daralmış ve içi son derece tıkanmış giderleri kırmadan temizlemekteyiz. Ölçü hemen sonra alınabilecek tıkanıklık açma ile müdahaleden geçmektedir. Ne kadar atık birikmelerinden uzak kanallar olursa o derece sorunsuzluk olur. Tıkanmaları cihaz ile temizlemeden tutun da lavabo kanalı içinde suyun uygun basınç ayarları ile püskürtülerek yıkanması gibi çalışmaları yapabiliriz. Tuvalet kanalında sıkışma yoğun olabilmekle birlikte atığı delerek, uzağa taşıma ve kanalizasyona karışmasını sağlama amaçlı robot sistemimizdeki kıvrımlı yay kullanımı ile sorunsuz halde kullanımları vaat ediyoruz.

Halide Edip Adıvar Tesisat Ustası

Halide Edip Adıvar tesisatçı radyatör ısıtma ve soğutma sistemlerinin petek temizliği kimyasalları ile bakımı yapılır. Su ısıtılması kirecin açığa çıkması için yeterlidir. Petekte kireç birikmesi ve tıkanması sorunu olduğunda sıcaklık düşüşü olur. İnce bir tel gibi de olabilir, yumak halinde boru içleri, panel boruları, üstlerinde yer edinebilir. Bu formun çözülmesi için kimyasal eklemesi yapıp un gibi küçücük yapılara dönüştürürüz. Bu zaman diliminde basınçlı suyun petek içinden yıkama yapması sağlanır ve kireç, çamur maddelerinin cihaz tankının kenarındaki filtre kısmında kalması sağlanır. Gaz tüketiminde az fatura ödemenin anahtarı da bu işlemlerden geçmektedir.

Şişli Halide Edip Adıvar Tesisatçı üst katın banyo giderinden devamlı su akması ve küvet suyunun banyo tavanı ve duvarını ıslatması için su kaçağı tespiti kameraları ile hizmet vermekteyiz. Giderlere kameralarla bakılarak yerlerinin bulunması ve kırılan küvet giderinin tamiri gibi adımları bizden alabilirsiniz. Her türlü Şişli Halide Edip tesisatçı işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ