Şişli Halide Edip Tesisatçı

Şişli Halide Edip tesisatçı firmamızda kameralı , robotlu cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçısı hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı olarak mondern tekni cihazlarımızla aynı gün Halide Edip Adıvar Mahallesinde hizmetinizdeyiz.

Halide Edip Tesisat Firmaları

Halide Edip Su Tesisat firmamız ile az ısınan peteklerin nasıl düzeltilebileceği konusunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Her peteğin ısı yayılımının eşit olmasını sağlayan bazı faktörler vardır. Reglaj ayarı, petek bağlantı problemi olmaması ve petek temizliği işleminin bizim tarafımızdan en fazla her iki senede bir yapılmasıdır. Kombi ısılarını artırmanız petek içi atıkların orada durduğu gerçeği halen devam ediyorsa maalesef daha fazla doğal gaz faturası ödemeniz anlamına gelecektir. Biz ise tam tersi olarak, daha az doğal ile nasıl daha fazla peteklerin ısınması mümkün olabilir sorusuna bu çalışma ile net cevap veriyoruz. Şişli Halide Edip tesisatçı ile atık su sıhhi tesisatı koku ve su kaçağı tespiti gibi adımlar tek tek uygulanabilir. Burada tesadüfi işlem yapılmaması önemlidir. Çünkü plastik gider borusundaki sızmaları durdurmak için yapılması gereken içten bazı sıvılar ile değil yalnızca gözlemdir. Biz kablolu kameralar ile bu gözlemleri yerine getirirken, beton alanlarda nereden daha kolay ulaşabileceğimizin bilgisini de almaktayız. Çalışma süresi çok uzamaz, ekibimizin içerisinde duvar ustası da vardır ve kırılan bölme onarılarak sizlere yeniden teslim edilir.

Şişli Halide Edip tesisatçı olarak tortu, bakteri, mikrop yuvası gibi duruma dönüşmüş sıhhi boruların koku yapması, kullanılamaması şikayeti üzerine tıkanıklık açma çalışmalarımızda robot sistemleri kullanıyoruz. Çünkü boruya ne kadar yapışmış da olsa o ayrıştırma ve birkaç metrede olsa uzağa gönderme adımında kesinlikle su sıkılması ve bunu da yumuşak değil hemen sonuç alacak şekilde uygulayabileceğimiz tedbirlerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.




BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ