fatih cankurtaran tesisatçı

Fatih Cankurtaran tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Klozetin kullanılması sırasında taşması için tıkanıklık açma servisi ile robot cihaz kullanarak kesin çözüm sunmaktayız. Lağım taşkınlarını önlemek için lağım borularındaki atıkların kesin delil ve kanıtlı olarak temizlenmesi lazımdır. Aktarılacak kamera ile yerlerini bulmakla birlikte temas, ilerletme, parçalama gibi yeteneklere sahip otuz farklı işlevi olan kameraları kullanarak ne kadar tuvalet borusu tıkanması varsa kırmadan açabilir, temizleyebiliriz. Sıhhi pimaş boruları için farklı sistemlerde de kullanılacak bu teçhizatlar ile kronik sorunlar aşılabilir.

Cankurtaran Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Cankurtaran tesisatçı radyatörden su damlaması sorunlarında petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Su damlatan radyatör için ilaç kullanarak metali onarma işlemi yapmaktayız. Nano petek metali onarıcı ilaçlı sıvısı ile bu probleme son verebiliriz. Uygulaması için ise kirli olmayan peteklerin olması gerekir. Onu da kontrol edebilir ve kirlilik varsa özellikle soğumanın nedeni olan bu belirtiler kimyasal ekleyip cihaz ile alınmasını sağlarız. Bu iki işlem petekteki su miktarının sıklıkla azalmasını önleme ve yüksek oranları da görebileceğiniz ısı tasarrufu anlamında bütçenizi korumanızı sağlayacaktır.

Fatih Cankurtaran tesisatçı bilgisayar teknolojisi ile su kaçağı tespiti işleminde araştırma yapmaktayız. Su borusu delinmiş ise orada ses dalgası oluşturur. İç kısma çarpması betonlarda tahribat oluşturması gibi nedenler sesi açığa çıkartması için yeterlidir. Akustik ses dedektörleri ile bu belirtilerin şiddetini net duyabilecek formlarda arttırılmasını sağlar. Bu yetmez ve ses şiddetinin rakamsal boyutunu cihaz gezdirilmesi sırasında ekrana yansıtır. Uzun sürmeden çalışmanın boyutları işaretlenecek yüzeylere bakılır ve orada tamirat hemen başlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ