fatih katip kasım tesisatçı

Fatih Katip Kasım tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Fayansın altında suyun fışkırması belirtilerinde su kaçağı tespiti işleminde birden fazla sistem kullanırız. Mikrofon alıcısı tutar ve zemin hareketliliğine bakarız. Borudan suyun fışkırması ve fayansın altına çarpması orada gürültü oluşturur, çok geçmeden de sabitleme yaparız. Birkaç santimetrekarelik alan kırılır ve hemen oradan da zaten suyun çıktığını da görmüş olacağız. Şebeke hatlarında devamlı su eksilmesi varsa basıncın da sabit kalmaması gerekir. Şebeke borusunda basınç testi yapma cihazı ile denetler ve kimyasal ilaçlar ile onarabiliriz.

Katip Kasım Su Tesisatçıları

Katip Kasım tesisatçı siyah petek sularını temizleyebiliriz. Kirlenen peteklerin içinde çok sayıda kireç, pas, çamur maddeleri birikmektedir. Zamanla kendiliğinden geçebilecek durumda değildir. Kaloriferdeki kirliliğin bitirilmesi için genelde iki tur halinde yarısına ve diğer yarısına ulaşacak şekilde bağlantılar yaparız. Sistemdeki kirli suyun kabasını aldıktan sonra alamadığımız kısımlarda petek temizliği için makinemize yapışan nesnelerin suda salınmasını sağlamak için kimyasal ilaç eklemesi yaparız. Aktarılacak olan basınçlı suların tam etkisi ile tüm kirler alınabilir. Ek olarak varsa delinen petek metallerini onarmak için başka bir kimyasal da kullanabiliriz.

Fatih Katip Kasım tesisatçı tuvaletteki suyun klozetin, alaturka tuvaletin ağzına kadar yükselmesi durumlarında tıkanıklık açma ekiplerini aramanızı önermekteyiz. Çünkü biz yüzeysel değil lağım borularına geçebilecek özel cihaz üniteleri ile temizliği vaat ediyoruz. Kısmen açılması gereken lağım boruları değil, çalışmaya başlamadan önce alınacak ilk ve son kamera görüntülerini bile gösterebiliriz. Kanal yapısı içine gönderilecek kıvrımlı yay açıcı plastiği kırmaz atıkların sıkışma noktalarında tuvalet logarı ilerisine yani kanalizasyon sistemlerine geçmelerini sağlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ