fatih sultan ahmet tesisatçı

Fatih Sultan Ahmet tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma, kombi petek temizliği ve makineli su kaçağı tespiti işlemleri sunmaktayız. Radyatör, petek içini yıkama işlemlerinde ucuz fiyatlar ile İstanbul’da petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Peteklerin tam kapasite çalışmasını sağlayan içindeki temizlik oranıdır. Kış ve sonbahar aylarında kombi derecesini yoğun artırmanıza gerek kalmayacak türde rahat çalışması için kontrolleri termal cihazlar ile yaparız. Kolay ısınanlar sıcak suyu ilk alanlardır, yalnız diğerlerine sıcak su geçmiyorsa tıkanma olabilir. Toplam petek sayısı belli adetlere bölerek gerekirse birkaç seferde temizlik cihazından aktarılacak olan sıvı solüsyonlar ile kirliliğin un ufak olması sağlanır. Petek içinde dolaşan bu cisimleri tahliye boruları ile tuvalet sistemlerine gönderir, petek metalini aşınmalarına karşı koruyacak sıvıları da aktarmayı kesinlikle unutmuyoruz. Profesyonel petek bakımı ustaları ile kırma dökme ve kirlenme gibi yan etkiler olmadan en iyi sonuçları sunmak istiyoruz ve her şey garantilidir.

Fatih Sultan Ahmet Tesisat Ustası

Fatih Sultan Ahmet tesisatçı güvenli robot cihazlar ile evde tıkalı lavabo kanallarını temizleme ve tıkanıklık açma işlemleri sunmaktayız. Doğru ve yeterli donanıma sahip olabilecek cihazlar ile kamera vasıtasıyla kanallardaki tüm sorunları saptıyoruz. Modern teknolojiye sahip bu cihazlar ile lavabolarda yalnızda taşınabilecek su ile temizlenmesini sağlıyoruz. İçten zedeleme ve yıpratma gibi olasılıklar olmamakla birlikte lağım nesnelerini kanalizasyona geçmesi gibi durumların önemine dikkat ediyoruz. Tekrar lavabo pompası kullanma gereği hissetmeyecek seviyeye yani sorunsuz çalışmasını yapabiliriz.

Fatih Sultan Ahmet tesisatçı masrafı az olan su kaçağı tespiti ekipleri ile sorunlarınıza kökten çözüm sunmaktayız. Çok geçmeden su kaçıran boruları bulmanın yolu tüm dairenizdeki alakalı su sistemlerinde bazı ölçümlemeler yapmaktan geçmektedir. Batarya su borusundaki kaçak yerini bulmak için duvardaki terleme ve ıslanmalarda hareketle oradaki sızma yerlerini ses açısından dinleme teknolojileri ile buluruz. Araştırmada gürültü kesinlikle olmaz ve çoğu sorunu bir daha tekrar yaşanmayacak şekilde aynı gün içinde çözebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ