edirnekapı tesisatçı

Edirnekapı tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktadır. Radyatör tesisat borularında petek temizliği işlemleri sunmaktayız. Mutfakta kombinizin olduğunu düşünelim. İlk hat mutfağa döşenir ve oldukça sıcaktır. Yan tarafta oda biraz ılık kalıyorsa veya daha uzakta salondaki ısı değerleri daha düşük ise petek hava kontrolü ayarlarını ve alakalı boru bağlantı sorunları var mı yok mu bakılması gerekir. Ayrıca bu tür sıkıntılar yoksa o halde soğuma yapan petekler termal kamera ile bakılarak görülür. Sıcaklık ölçümleri alınır. Havlupan nerede ise cihazımızı oraya taşır ve kimyasal sıvıları aktarırız. Bu sıvı peteklere geçtiğinde içindeki pislikler çözünecek ve suyu da hızlı göndereceğimiz için çözünen tüm sıvıları tahliye etmekle birlikte binanızdaki tüm sorunları da yok etmek üzere profesyonel ekibimizi adreslerinize gönderebiliriz.

Edirnekapı Tesisat Ustaları

Fatih Edirnekapı tesisatçı et, sebze ve meyve artıklarının lavabo giderinde tıkanma oluşturması durumlarında tıkanıklık açma işlemleri ile adeta ilk defa kullanıyormuş gibi sistemleri sizlere sunabiliriz. Petek içindeki borularda kireçlenme nedeni ile çok sayıda alan dolar ve onları açmak için kimyasallar kullanırız. Lavabolar için ise kimyasala gerek duymadan yalnızca su püskürtmesi ve bunu da hali hazırdaki tüm pimaş atık su borusu içinden yapılması uygulanabilir. İçi kararmış, bahsettiğimiz veya daha farklı nesnelerden yer kalmamış halde olsa da onları tamamen problemsiz duruma getirebiliriz.

Edirnekapı tesisatçı çok sayıda su kaçağı tespiti işlemleri yürütmekteyiz. Musluk su damlatıyor, musluk borusunda sızıntı var gibi durumlarda iç parça değişimi için batarya kontrolü yapılabilir. Fayansın içindeki tüm şebeke boruları ses yalıtım dedektörü ile tek tek incelenir ve kusurlu kısımlarda çalışmalar yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ