paşabahçe tesisatçı

Paşabahçe tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, petek temizliği ve makineli tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Evde sıcaklık kaybı problemi için petek temizliği çalışmasını aradığınız gün içinde sunmakta ve birkaç saatte tamamlamaktayız. Peteklerin hepsine tek tek getirdiğimiz cihazı bağlamamıza gerek yok ve zaten bu sistemlerin birbiri ile bağlantılı olması için yalnızca havlupan girişine cihazı ekleriz. Kablolar ile solüsyon çözücüleri gönderir ve her yere nüfuz etmesini sağlarız. Çok sayıda petek varsa birkaç tanesini kapatarak en iyi sonucu alırız. Pas, kireç, korozyon kalıntısı ve içinde ne varsa cihazın filtre kısmında takılır ve peteği içten koruyabilecek kimyasal kapatıcıları da ilave etmeyi unutmuyoruz.

Paşabahçe Su Arıza Tespiti

Beykoz Paşabahçe tesisatçı bozuk para, sert, yabancı cisimlerin tuvalet kanalını tıkaması sorunlarına kesin çözüm için tıkanıklık açma işlemleri önerilmektedir. Öyle bir cihaz düşünelim ki klozet veya alaturka tuvalet içindeki kanal yollarını kullanabilsin. Kanal içlerinde lağım suları veya herhangi nesneleri ilerletebilecek, birikinti halinde olsa bile yapıştıkları yerden uzaklaştırabilecek bir cihaz düşünün. Öyle ki ilerletip bir noktada bırakılması değil 30 metreye varan uzunluğu gibi çok geniş binalarda veya apartman ana atık kanallarında bile en iyi sonuç için sorun çıkarmayacak kanalizasyon sistemlerine en yakın bölgeye kadar bu nesneleri gönderebilecek ve teyidini de kamera ile alınması gibi işlemlerin sunulduğunu düşünün. Her şey garantili ve sizler için.

Paşabahçe tesisatçı arıza yapan su tesisatını yerini su kaçağı tespiti sistemleri ile bulmaktadır. Beton bloklar sızıntı yerini bulmamızın arkasında engel değildir. Su sesleri çok az bile gelse akustik dinleme sistemleri yerini sabitleyebilir. Damlama yaparak su kaçıran borulardaki sızıntı yerlerini ile test pompaları ile bulurken onarım imkanları da her zaman vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ