piyalepaşa tesisatçı

Piyalepaşa tesisatçı firmamız su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve makineli petek temizliği hizmetleri vermektedir. Klozetin tıkanması ve anında açılması için başarılı tıkanıklık açma İstanbul teknik servisi arıyorsanız, biz buradayız. Öyle ki tuvalet kanalında yalnızca atık olmayabilir ve ıslak mendil gibi yabancı cisimler sıkışabilir. Onların kanal içerisinden açılmasını sağlamak için birçok farklı cihaz başlığı ve kameralı elektronik sistemlerimizin olduğunu ve ihtiyacımızın sadece birkaç saat zaman olduğunu biliyor muydunuz?

Piyalepaşa Sıhhi Tesisatçı

Beyoğlu Piyalepaşa tesisatçı çamur ve korozyon kirlenmesi olan kaloriferde petek temizliği işlemini yapmaktadır. Kombi veya merkezi ısıtma sistemi ile devamlı ısıtılıp, soğutulan suyun zamanla siyah renge dönüşmesi normaldir. Peteklerin yanındaki hava deliğini kullanarak oradan renginin son durumuna bakabilirsiniz. Bahsettiğimiz kıvamda ise artık özel cihazlar ile bu kirliliğin alınması ve yerine bazı koruyucu sıvıların yeniden aktarılması gerekir. Bahsettiğimiz petek temizleme robotu ile evinizdeki bulunan her peteğin aynı anda kirlilikten arındırılması yapılır. Elbette çok sayıda petek olan binalar vardır. İlk önce 3-4 peteği, ardından kalan petekleri 2-3 tur halinde ve toplamda bir saat gibi zaman alabilecek düzeyde işlemlerini yapabiliriz.

Piyalepaşa tesisatçı parkeyi ve fayansı kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayansların ve duvarların arkalarında çok sayıda boru yerleştirilebilir. Onları dıştan bahsettiğimiz zemine sesleri çekerek bir taraftan cihaz ekranı ile analiz eden yazılımlar kullanmaktayız. Sızdıran bölge neresi ise onu anlat ve matkap ile küçük darbeler ile ilk aşamayı geçer, aracımızla getirdiğimiz yeni boruyu yerleştirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ