haramidere tesisatçı

Haramidere tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Tesisatta ihmal edilen ve düzenli bakımı yapılmayan radyatörlerde petek temizliği çalışmalarını senenin bütün ayları vermekteyiz. Sonbahar aylarına doğru yaptırabilirsiniz, daha öncede veya kış aylarında hatanızı fark etmişseniz mutlaka önermekteyiz. Çünkü kombiye en uzakta yer alan peteklere baktığınızda ılık kalmasının nedeni yanlış veya eksik sistem döşemesi veya iç kanallardaki kirlilik olabilir. Biz bunları ve farklı sebepleri de araştırarak hepsine bakabiliriz. Kanallardaki kirlenmenin yok edilmesi için yalnızca sıvı kimyasallar ile garantili hizmetimizi almanız yeterlidir.

Haramidere Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Esenyurt Haramidere tesisatçı ekipleri kanalizasyon tıkanmasına ne iyi gelir ve ne iyi açar gibi iki soru için tıkanıklık açma sistemlerinin hepsini tanıtmak isteriz. Öncelikle katı atıklardan başlayalım. Her türlü tuvalet kanalı, rögar, apartman veya iş yerindeki ana atık boruları bunlara dahildir. Biriken genelde katı atıklardır. Lavabo, banyo kanalları tuvaletler hepsinin dahil edildiği kanalları düşünürsek zor değil. Açılması için güçlü devinim ve kuvvete sahip cihazlar kullanırız. Prize takar ve cihazın yalnızca açma kolunu bahsedilen plastik kanallardan içeri göndeririz. İşimiz yalnızca bu boru içerisinden müdahale olduğu için kırılmalara sebebiyet vermeyiz. Apartman dairesinde lavabo kanalında tıkanma probleminin olması veya banyo giderinden suyun gelmesi, kullanılmaması gibi durumlarda ise bizler kanallara basınçlı su gönderilmesi ile o bölgelerde inanılmaz bir temizlik sağlayabiliriz.

Haramidere tesisatçı su borusu tamiri ve su kaçağı tespiti işleminde kırmadan analizler yapmaktayız. Çok az damlama yapan su borularındaki teşhisler için sırf bu yönde basınç testleri yaparız. Yeri görülmez ama cihaz ile varlığı anlaşılır. İlgili boruya kimyasallar ekler ve sızıntı nerede ise onun kapanmasını sağlar, testler yapar ve en ufak tahribat bile getirmeden sonuçlar üretiriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ