fatih balabanağa tesisatçı

Fatih Balabanağa tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Kaloriferin havası alınmasına rağmen ısınmaması sorunlarında petek temizliği çalışması ile kalorifer peteğinin bazı bölgelerinin soğuk kalması gibi sorunlara tamamen çözüm sunabiliriz. Önemli olan sıcak suyun ilk kısımdan en uzaktaki bölgeye kadar eşit miktarda dağılmasıdır. Bunu ancak iç yapısı tamamen temiz olan peteklerde yapabilirsiniz. Doğal gaz giderini de düşürmek için etkili olan bağlanacak bir cihaz ile hızlıca kimyasal aktarımlarında bulunuyoruz. Bu oluşumlar maddeye çarpıp, üzerine yerleşip zayıflayacak ve çözeltiye dönüştürecek özellikte olup birkaç saatlik basınçlı su uygulaması ile alakalı tüm sorunları aynı gün bitirebiliriz.

Balabanağa Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Balabanağa tesisatçı kırılmış lağım kanalında onarım için tıkanıklık açma kamera düzeneğini kullanarak tıkanıklığın ve kırılmış borunun yerini saptayabilir ve sağlam, yeni pimaş borusu takabiliriz. Pis su pimaşındaki atıkların taşma yapmasını engellemek için özel kıvrımlı yaylar ile önce kısa bir gider içi derinlik ve ardından gerekli ise ek kıvrımlı yayı cihaza bağlayarak titreşim dalgaları veririz. İçteki kirli sular ve devamındaki tüm nesnelerin hareketi sağlanırken taşmaları da önleyecek metotlarımız bulunmaktadır.

Fatih Balabanağa tesisatçı en son teknolojiyi kullanarak su tesisatında kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Mutfaktaki musluk ile bağlantısı olan su borusunda sızma yeri eklem ve bağlantı kısımlarında genelde olmaktadır ve eğer delinmiş ise ses çıkartır. Az da olsa belirtisi olması yeterli olup ses dedektörü ile hemen tarama yapıp yerlerini de bulup, onarıma sürecine geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ