beyoğlu piripaşa tesisatçı

Beyoğlu Piripaşa tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, petek temizleme ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Mutfak evye giderlerini temizleyebilecek ve mutfak evyesi su giderinde tıkanıklık açma çalışmaları yapabilecek firmayız. Bazı küçük saç veya gıda türündeki nesneleri evye borusunun tamamen dolmasını sağlayabilir. Lavaboya kova dolusu su döküyorum ama açılmıyor şeklindeki sorunlar da maalesef olmaktadır. Bunları almak için de küçük açıcı aparat kullanılarak evye deliklerinden kullanıldığını düşünün. İçteki tüm nesneler hareket edecektir. Bu şekilde fiziksel müdahaleler daha derinlerdeki duvar arkasını kastettiğimiz oluşumlar için ise basınçlı su eklemesi yaparak bir nevi lavaboya ait tüm pimaş giderlerini su ile yıkayarak temizleme çalışmalarında tadilat olmadan sizlere örnek çalışmalar sunuyoruz.

Piripaşa Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Piripaşa tesisatçı petekteki kireçten, çamurdan kurtulmak için petek temizliği uzmanlarında bulunan etkin cihazları önermekteyiz. Hava birikmesi olması kenardan alınan hava ile soğumanın gitmesi gibi çözümler ile bu kirlenmeler yok olmaz. Kesinlikle petek paneli içine çok hızlı su aktarımı yapılması gerekir. Kolayca su ile çekilebilecek kaba pislikler için uygularız ve bir hortum suyu ittirirken diğeri çekecektir. Cihazımızda birleşir ve orada filtreleme yaparız. İlaç eklediğimiz de ise daha zorlu olan maddeleri alırız ve sudaki berraklaşma inanılmaz hale gelecektir. Peteğin sökülmesi olmadan bu işlemler yapılırken suyu ısıttığımız anda ise petekte ısı artışı ve sonraki aya ilişkin faturada bazı düşüşler görebilirsiniz.

Beyoğlu Piripaşa tesisatçı ısı analizleri ile ekrana yoğunlaşan dairesel renkler ile su kaçağı tespiti alanında net işlemler yapmaktayız. Banyoda sürekli rutubet ve nem oluşması, banyo duvarındaki akıntılar duvar içindeki sıcak suyun sürekli akıtmasından olabilir. Termal cihaz ile yerlerini bularak küçük bir tadilat yapıp, onarım aşamasına geçiyoruz ve bu süreçte kesinlikle suyun direkt sızdığı yeri görebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ