fatih zeyrek tesisatçı

Fatih Zeyrek tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kameralı su arıza tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Lavabo pimaş boru tıkanıklığını basınçlı suyla yıkayan firma olarak çalışmalarımız devam etmektedir. İki metre uzaktaki kanalda duran atıkları dilediğiniz kadar kova dolusu su ve kimyasal dökseniz de geri tepmelere neden olur. Biz lavaboyu tıkayan atıkları makine ile bularak lavabo gider tıkanmalarını açmak için tıkanıklık açma basınçlı su makinesi ile güzelce yıkarız. Kanal içi temizlik aynı zamanda robot cihazdaki atık parçalayıcı ekipmanlar ile pimaş içinden uygulanabilir. Testler ile mükemmel düzeye gelmesini sağlarız.

Zeyrek Kameralı Tesisat Ustası

Zeyrek Mahallesi tesisatçı peteğin içini yıkayan, temizleyen petek temizliği servisiyiz. Eski türde petekler olsa da halen kullanılmaktadır. Petek içi atıkların üretimine daha çok müsait olduğu için temizlik sürelerini geçirmemenizi öneriyoruz. Peteği temizleyen makinenin içine bir miktar sıcak su ve kimyasal ekleyerek ısıtma performansını arttırma yapabiliriz. Sıcak su akışı bu kirlerin, tabakaların makineyle alınması sonucunda daha iyi hale gelecek ve problemler çözülecektir.

Fatih Zeyrek Mahallesi tesisatçı kalorifer su vanası su kaçırıyor sorununu onaran su kaçağı tespiti firmasıyız. Kaloriferin alt kısmındaki vanalarda sızıntı olabilir. Conta veya eskime nedeniyle sızıntı olabilir. Parça değişimi veya farklı bir problem olup olmadığı gibi araştırmalar ile onarabiliriz. Kaloriferden su kaçıran tesisat borularını basınç testleri, termal kameralı tarama ile ekiplerimiz bulup, onarıcı türde ilaçla kapatma sıvıları ile tamir etme işlemlerini de yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ