ömer avni tesisatçı

Ömer Avni tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktayız. Peteğin ısınmaması sorununu çözen petek temizliği servisiyiz. Petek havası alınırken kirli, paslı su geliyor neden? Petek kirlenmiş hatta pas geliyorsa korozyon bile oluşabilir ve sonraki adım petekten su sızmasıdır. izi hemen aramalı ve sızıntı araştırmasını cihazla kırmadan yapabileceğimiz gibi onarım sıvıları ile tamir, petek kirlerinin kontrol edilerek yıkama yıkama sıvıları ile birkaç saatte temiz hale gelmesini sağlarız ki bu işlemin sonucunda petek sıcaklık artışı ve doğal gaz tüketiminde düşüş gibi olumlu sonuçların alınması mümkün hale gelecektir.

Ömer Avni Kameralı Tesisat Ustası

Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı kombi su kaçaklarını cihazla tarayarak bulan su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız. Kombi barı sürekli düşüyor. Sık sık kombiye su ekliyorum. Kombi neden su kaçırıyor, eksiltiyor gibi soru işaretleri içinde delinen ve sızdıran tesisat, cihaz arızası gibi olasılıkları değerlendirmemiz gerekir. Kombi su borusunda çatlak varsa bu durumları kombi ekranı veya yanlış değerler gösteriyor ise basınç test makinesi ile buluruz. Damlatan kombi borusu için su tesisatı onarıcı sıvı kullanıp basınca tekrar bakılabilir. Su sızdıran kombi borusu eğer küçük de olsa gürültü çıkarıyor ise duvarda, zeminde su akıntısı, nem gibi konuları termal kamera ile bulup, ses dedektörü ile o yerleri sabitleyip onarım da yapabiliriz.

Ömer Avni tesisatçı kanal tıkanıklığı açan tesisat firması olup tıkanıklık açma robotları ile çözümü kısa sürede sunmaktayız. Tıkalı kanalı açmak için dedektörlü sistemler ile güzelce tarama yapılması gerekir. Tıkalı giderleri cihazla bulma işlemleri yapılabilirken, kanal içine giriş ağzı kullanılarak genelde basınçlı su makinesi ile veya kanal içine bazı yaylar takarak, robot cihazın bu ünitesine güç verilerek atıklar giderilebilir. Beyoğlu Ömer Avni tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçmenizde fayda bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ