beyoğlu hacımimi tesisatçı

Beyoğlu Hacımimi tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktadır. Tıkalı boru açma için kimyasal ve makine kullanan tıkanıklık açma firmasıyız. Bazı atıklar inatçıdır ve çözünür hale gelmesinde ilaç kullanılabilir. Buna ek makine ile gider içini yumuşayan nesnelerden ayrıştıracak robot cihaz ile sonuç mükemmel olmaktadır. Sırf pimaş kanalını kullanan robot ile işlem yapmaktayız. Örneğin, lavabo kanal açma aracı olarak görüntüleri alırız. Kameradaki bilgilerden sonra robot cihazdaki aparatı ek parçalar halinde otuz metreye kadar kanalın derinlerine yerleştirebiliriz. Atık kümesine gelir ve orada bir çırpma teli gibi cihazı çalıştırarak temiz hale dönüştürürüz. Her türlü sıhhi tesisat taşması için bizleri arayabilirsiniz ve kırma dökme olmadan çözümlerimizi sunabiliriz.

Hacımimi Makineli Tesisatçı

Hacımimi tesisatçı kombi ayarlarını ve bakımının yapan petek temizliği firmasıyız. Kombi kış ayarına nasıl getirilir? Kombinin ön panelinde işaretli kısma çevrilecek bölme vardır. Kış için daha iyi verim almanızı sağlar. Yalnız petek kirli, kombide arızalı parça varsa verim düşer. Bağlanacak bir cihaz ile hortum yardımıyla kanaldaki kirleri kimyasal basıp çözünür duruma getirip alıyoruz. Özel filtreye takılacak petek içi kirler tekrar peteklere dolmaz. Peteklere temiz su ekleme, petekteki havayı alma, kontroller ve daha nice adımlar ile petek ısılarını dengeleme işlemleri için bizler arayabilirsiniz.

Beyoğlu Hacımimi tesisatçı ısı duyarlı kameralar ile sızdıran sıcak su tesisatına ilişkin su kaçağı tespiti alanında termal kamera yardımı ile herhangi bir alanda tarama ve analiz yapıp, sorunları bulabiliriz. Uygulanacak onarma amaçlı sınırlı bir tadilat ile delinen su borularını makine ile bulma işlemini de gerçekleştirmiş olacağız ve kısa sürede çalışmaları garantili olarak bitireceğiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ