kağıthane yeşilce mahallesi tesisatçı

Kağıthane Yeşilce Mahallesi tesisatçı servisi olarak kombi petek temizleme, makineli su kaçağı bulma ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. En fazla iki seneye kadar yeni bir petek temizliği yapmanıza gerek kalmaz. Makinemizi petek geçiş ortak noktası olan banyodaki tesisata bağladık ve kimyasal ile tüm maddeleri sökerek, kombi varsa da bu cihaza geçmemesi gibi konularda önlemleri alarak işlemleri yaptığımızı düşünelim. Petek tesisatına temiz şebeke suyunu ekleme işlemini de yaptık ve oda sıcaklığı 30-32 derece olan bir ev düşünün. İkinci sene ise daha az bir derece olabilir. Küçük bir gerileme bazı tıkanan katmanlardan dolayıdır. Bazen müşterilerimiz bir, iki derece daha yükseltmek için ısıyı bizden destek almaktadır. Bu sizlerin tercihidir ve iki sene kadar sıcaklık anlamında rahat bir kış mevsimi geçirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Yeşilce Mahallesi Makineli Tesisatçı

Yeşilce Mahallesi tesisatçı musluk ve batarya kapalı konumda iken su sayacının sürekli hareket etmesi ve dönmesi su kaçağı tespiti işlemlerini gerekli kılabileceği konusunda sizleri uyarmaktayız. Suyun betona çekilmesi ile doyum noktasına ulaşması üst katın tuvalet, banyo, mutfak tavanında sürekli su akıntısı var ve damlama yapıyor gibi konuları meydana getirir. Alakalı katta şebek suyuna dair basınç testleri ve özellikle ses dedektörleri ile tarama teknolojileri ile hasarsız analizle sorunun ne kadar derin olduğunu ve kaynağını bulurken onarımları da çok gürültü yapmadan tamamlayabiliriz.

Kağıthane Yeşilce Mahallesi tesisatçı tıkanma yapan gider borularını tıkanıklık açma robotuyla arızasını gideren firmayız. Lavaboyu her kullandığımda kötü koku geliyor, taşıyor gibi sorunlarda gider tesisatı eğimleri hatalı, sorun oluşturacak kıvrılabilir. Tüm bunları betonu kırmadan kamerayla direkt gider kanalı içine bakarız. Örneğin, mutfakta çeşitli gıdalarla yemek yapıyorsunuzdur. Atıklar lavabo giderine düşer ve küçük de olsa zamanla tıkanır. O alanları yıkarız. Basınçlı su hortumu takıp güzelce yıkarız, robot cihazdaki akıllı yaylar ile atıkları kavrar ve tüm bunları pimaş içinden metreler boyunca yapabiliriz. Kağıthane Yeşilce tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ