eyüp mimar sinan tesisatçı

Eyüp Mimar Sinan tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Kaloriferdeki suyu arıtmak ve temizlemek için özel petek temizliği makineleri kullanmaktayız. Çünkü bu yapılmadığı taktirde iç tabakalardaki kirlenmeler inanılmaz ileri boyuta oluşur ve zaten soğuk olan petekler buz gibi oluşuma dönüşür. Banyoya taşınan bir cihaza su ekleyerek havlupan ile kablo bağlantısı yapılır ve suyu bir taraftan çekilir ve arıtılan su geri peteklere gönderilir. Kaba pislik denilen kısmın alınması bu şekilde olacaktır. Petek sularında inatçı kirler vardır ve evde sürekli peteğin üstü, altı soğuk kalmasına neden olan kireç, çamur gibi maddeleri arıtma anlamında kesinlikle kimyasal ilaç eklemesi yapılmasını önermekteyiz. Kanaldaki aşırı maddeler ne kadar uzakta olursa olsun panel içine yerleşen kimyasallar ile çözünür ve basınçlı su ile alırız. Soğuk kalan peteği ısıtmak ve temizlemek için bu size iki sene kadar randıman zamanı kazandıracaktır ve memnun kalacağınızı umuyoruz.

Eyüp Mimar Sinan Tesisat Ustaları

Eyüp Mimar Sinan tesisatçı ile uzun süre tıkanma yapmayacak tuvaletler, banyolar, lavabolar için tıkanıklık açma 7/24 açık İstanbul telefon numaralarını, tesisat firmamızı arayınız. Sifon veya bol su dökülerek lağım hattı temizlenemez. Keza marketten satın aldığınız ürünler de pek etkisi yoktur. Pimaş sistemleri atıkları delebilecek özel aparatları kullandığımız robot cihaz ile zararsız ve görüntü de alınabilecek özellikler ile yok ediyoruz. Ana çalışma amacı kanalizasyon nesnelerini hareket ettirmektir ve su basılarak, çelik helezon yay ile titreşim sunularak, elektrik gücü iletilen bir kabloya bazı tel aparatlar ekleyerek dahil atığı delme sureti ile pimaşı içten kırmadan ve betona fayansa dokunmadan işlemler yapıyoruz.

Eyüp Mimar Sinan tesisatçı yanlış montajı yapılan su tesisat borularındaki kaçak probleminde su kaçağı tespiti için özel tarama sistemleri kullanmaktayız. Betona en ufak zarar oluşturmayacak içindeki geçen su borularındaki basınç değerlerine bakarak bile evin içinde ne kadar su sızıntısı ve kaybı var gibi soru işaretlerini görebilir ve uygulanacak sıvı ilaç ile de betonu bile kırmadan bazı binalarda en mükemmel sonuçları üretebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ